reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika: Wildstein rezygnuje, Terlikowski za niego

dodano: 2014-09-18 13:03 | aktualizacja: 2014-09-18 14:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Niezależna/wirtualnemedia.pl/wpolityce.pl

TV Republika Telewizja Republika 18 września 2014 roku Bronisław Wildstein złożył rezygnację ze stanowisk: redaktora naczelnego TV Republika i prezesa zarządu Telewizji Republika S.A. Był on związany ze stacją od jej powstania. - Twórcy i cała załoga TV Republika dziękują za wkład, jaki Bronisław Wildstein wniósł w stworzenie i rozwój tej stacji, którą pozostawia w dobrej kondycji i z nową ramówką. Będziemy mu za to zawsze głęboko wdzięczni - czytamy w komunikacie nadawcy.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jakie są powody odejścia Bronisława Wildsteina? - Zasadnicza różnica co do tego, jak powinien wyglądać ład korporacyjny w stacji, między mną a Lucjanem Osiwczykiem, głównym inwestorem TV Republika - tłumaczy Wildstein w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl. Szczegółów jednak nie ujawnia. Redaktor nie będzie też prowadził swojego programu „Bronisław Wildstein przedstawia” na antenie TV Republika. W przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany jego ostatni odcinek, który został już nagrany.

O swojej decyzji Wildstein poinformował widzów w porannym programie TV Republika „Chłodnym okiem”.

Decyzją zarządu w porozumieniu z radą nadzorczą funkcję redaktora naczelnego stacji objął Tomasz Terlikowski, który był i pozostaje nadal członkiem zarządu. Powołano także zastępcę redaktora naczelnego, którym została Anita Gargas.
 
- Władze TV Republika zapowiadają kontynuację dotychczasowej linii programowej stacji i dalszą pracę nad poszerzeniem jej zasięgu, a co za tym idzie, wyraźnym zwiększeniem oglądalności - podano w komunikacie nadawcy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...