reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Niesamowite!” - polska produkcja w TV Puls

dodano: 2014-09-19 15:24 | aktualizacja: 2014-09-19 16:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls HD Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, skrywane tajemnice - między innymi z takimi problemami zmierzą się bohaterowie programu „Niesamowite!”, nowej produkcji Telewizji Puls. Premiera w TV Puls w poniedziałek, 29 września br., o godzinie 15:30 (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Niesamowite!” to program typu scripted-docu ukazujący niezwykłe historie, które zdarzyły się naprawdę. Bohaterowie tego paradokumentu zmierzą się z sytuacjami, które - choć wydają się być literacką fikcją - rzeczywiście miały miejsce. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice - to tylko niektóre przykłady.

„Niesamowite!” to program wyprodukowany na zlecenie Telewizji Puls przez firmę Tako Media. TV Puls wyemituje 25 półgodzinnych odcinków, z których każdy przedstawia odrębną historię i ma innych bohaterów.

„Niesamowite!” - premiera w poniedziałek, 29 września 2014 roku o 15:30; emisja kolejnych odcinków od poniedziałku do piątku o 16:00 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...