reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Muzo.tv już nadaje

dodano: 2014-09-25 18:51 | aktualizacja: 2014-09-26 17:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Muzo.tv Muzo TV Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 26 września 2014 roku nadawanie rozpoczął Muzo.tv, nowy kanał Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu). W ofercie stacji znajdziemy teledyski rockowe i popowe. Stacja, która początkowo miała nazywać się P-Music, dostępna jest w przekazie satelitarno-kablowym. Znalazła się w ofertach platformy Cyfrowy Polsat i sieci kablowych Toya (więcej tutaj) i UPC Polska (więcej tutaj). Od 1 października br. dostęp do niej zyskają również abonenci nc+ (więcej tutaj i tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według informacji od nadawcy, na antenie Muzo.tv znajdziemy utwory takich wykonawców jak: Metallica, Bastille, Kings Of Leon, Ellie Goulding, U2, Florence And The Machine, Muse, Bryan Adams, Myslovitz, The Rolling Stones, Coma, The Police, Hey, Tears For Fears, T. Love, John Newman, Radiohead, Queen, Imagine Dragons, Genesis, Editors, Happysad, Depeche Mode, Dawid Podsiadło, David Bowie, Coldplay, Bon Jovi, Adele, Kult i wielu innych.

W przekazie satelitarnym stacja znalazła się w miejscu kanału testowego TEST 4 (oraz Test5, który wyszukiwał się z tymi samymi wartościami PID Video/Audio - sztuczna kopia na potrzeby listy kanałów w dekoderach Cyfrowego Polsatu). Serwis był tam od momentu zakończenia emisji kanałów Polsat Volleyball (więcej tutaj) Nadawany jest w MPEG-4, a więc dostępny jest tylko w dekoderach HD. Emisja jest kodowana.

Przekaz pojawił się zaraz po północy 26 września, ale nadawano tylko czarną planszę z logo stacji. Oficjalny start emisji nastąpił o godzinie 6:00 programem Moje Muzo.

Nocne testy Muzo.tv


Parametry techniczne Muzo.tv:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 112 (10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: MuzoTV
PID V: 279 (MPEG-4/SD)
PID A: 535
PID PCR: 279
SID: 17017/17025 (wyszukiwany podwójnie)
PID PMT: 32
Provider: Cyfrowy Polsat S.A.
Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)
Jakość obrazu: 720x576, 16:9, ok. 2,23 Mbit/s
Jakość dźwięku: 192 kbit/s, MPEG stereo

 


Muzo.tv, foto: Cyfrowy Polsat


Cyfrowy Polsat jako nadawca ma obecnie w swoim portfolio następujące kanały: Polsat, Polsat HD, Polsat 2, TV4, TV6, Polsat Film, Polsat Film HD, Polsat Romans, Polsat News, Polsat News HD, Polsat News 2, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Polsat JimJam, Polsat Food Network, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, CI Polsat, Disco Polo Music i Muzo.tv. Ponadto spółka posiada koncesje na lokalne kanały skupione w sieci TV Odra oraz na nowe kanały - Polsat Film 2 (więcej tutaj) i Polsat Sport Weekend (więcej tutaj i tutaj), które jeszcze nie rozpoczęły nadawania.

Aktualizacja:
Zmieniono identyfikator na poprawny.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...