reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+: Nowe zabezpieczenia na kartach Nagravision

dodano: 2014-10-08 10:36 | aktualizacja: 2014-10-08 11:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ Platforma nc+ poinformowała operatorów sieci kablowych o wprowadzeniu nowych zabezpieczeń na kartach Nagravision. Przy czym dotyczy to tylko kart zaczynających się od numerów 124… Nowe zabezpieczenia zaczną obowiązywać od 20 października 2014 roku. Przypomnijmy, że redakcja satkurier.pl zaobserwowała zmiany w systemach kodowania przy wybranych kanałach już wcześniej (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wynika z komunikatu, od 20 października 2014 roku ograniczona zostanie liczba programów możliwych do dekodowania z jednej karty. Operator platformy nc+ prosi operatorów sieci kablowych o skontrolowanie konfiguracji systemów emisyjnych i dostosowanie do nowej procedury związanej z zabezpieczeniem kart.

Możliwość wprowadzenia zabezpieczeń była już podobno wielokrotnie komunikowana operatorom sieci - zgodnie z polityką nc+ jedna karta powinna współpracować z jednym dekoderem/modułem.

W przypadku zauważenia nieprawidłowości działania kart (np. brak wyświetlanego programu, mimo że uprawnienia na karcie są aktualne) po dacie wprowadzenia nowych zabezpieczeń, operatorzy są proszeni o kontakt mailowy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...