reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

nc+: Nowe zabezpieczenia na kartach Nagravision

dodano: 2014-10-08 10:36 | aktualizacja: 2014-10-08 11:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+/satkurier.pl

nc+ Platforma nc+ poinformowała operatorów sieci kablowych o wprowadzeniu nowych zabezpieczeń na kartach Nagravision. Przy czym dotyczy to tylko kart zaczynających się od numerów 124… Nowe zabezpieczenia zaczną obowiązywać od 20 października 2014 roku. Przypomnijmy, że redakcja satkurier.pl zaobserwowała zmiany w systemach kodowania przy wybranych kanałach już wcześniej (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wynika z komunikatu, od 20 października 2014 roku ograniczona zostanie liczba programów możliwych do dekodowania z jednej karty. Operator platformy nc+ prosi operatorów sieci kablowych o skontrolowanie konfiguracji systemów emisyjnych i dostosowanie do nowej procedury związanej z zabezpieczeniem kart.

Możliwość wprowadzenia zabezpieczeń była już podobno wielokrotnie komunikowana operatorom sieci - zgodnie z polityką nc+ jedna karta powinna współpracować z jednym dekoderem/modułem.

W przypadku zauważenia nieprawidłowości działania kart (np. brak wyświetlanego programu, mimo że uprawnienia na karcie są aktualne) po dacie wprowadzenia nowych zabezpieczeń, operatorzy są proszeni o kontakt mailowy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...