reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Sportive i TVN Fabuła - nowe kanały od Grupy TVN

dodano: 2014-10-22 10:27 | aktualizacja: 2014-10-22 20:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Presserwis/biznes.pl

tvn Grupa TVN chce uruchomić kolejne kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Sportive - dowiedział się „Presserwis". Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przyznanie koncesji satelitarnych na obie stacje. Spółka nie podaje jednak żadnych szczegółów z tym związanych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W portfolio Grupy TVN są obecnie takie kanały jak: TVN, TVN7, ITVN (TVN International), TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style, NTL Radomsko, TTV i Telezakupy Mango 24. TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision (Grupa CANAL+  ma 51 proc. udziałów a Liberty Global, który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska - 17 proc.), która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Sport, nSport+, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ i Strefa Abonenta. ITI Neovision posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...
reklama