reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN Sportive i TVN Fabuła - nowe kanały od Grupy TVN

dodano: 2014-10-22 10:27 | aktualizacja: 2014-10-22 20:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Presserwis/biznes.pl

tvn Grupa TVN chce uruchomić kolejne kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Sportive - dowiedział się „Presserwis". Nadawca wystąpił do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) o przyznanie koncesji satelitarnych na obie stacje. Spółka nie podaje jednak żadnych szczegółów z tym związanych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W portfolio Grupy TVN są obecnie takie kanały jak: TVN, TVN7, ITVN (TVN International), TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style, NTL Radomsko, TTV i Telezakupy Mango 24. TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision (Grupa CANAL+  ma 51 proc. udziałów a Liberty Global, który jest także właścicielem sieci kablowej UPC Polska - 17 proc.), która jest operatorem platformy nc+ i nadawcą w Polsce kanałów telewizyjnych, takich jak: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Sport, nSport+, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+, teleTOON+ i Strefa Abonenta. ITI Neovision posiada też koncesje na stacje Sport 2, Sport 3 i Liga+, które do dziś nie zostały jeszcze uruchomione.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...