reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polski Adventure może pojawić się w innych krajach

dodano: 2014-11-04 14:42 | aktualizacja: 2014-11-04 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment/forum.satkurier.pl (PowerTV)/satkurier.pl

Adventure HD (ostateczne logo) Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina chce wprowadzić kanał Adventure na inne rynki poza Polską. - Są plany, aby w przyszłym roku kanał Adventure w wersji SD lub HD pojawił się także w innych krajach EMEA [region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki - przyp. red.]. Od początku ten kanał był obmyślany jako projekt międzynarodowy. Prowadzimy już od roku rozmowy z operatorami na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i Turcji. Zaczęliśmy jednak od Polski, bo nasz lokalny rynek jest nam najbliższy i znamy go dość dobrze (uśmiech) - poinformował przedstawiciel nadawcy na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adventure to kanał o charakterze dokumentalno-przygodowym. Stacja jest dostępna w standardowej i w wysokiej rozdzielczości (wersje SD i HD mają identyczne ramówki). Nadawcą jest Michał Winnicki Entertainment. Kanał rozpoczął nadawanie 1 września br. (więcej tutaj). Jest dostępny w ofercie platformy nc+ i wybranych operatorów kablowych, takich jak m.in. Inea, Echostar Studio, Sat Film, Petrus i Sat-Mont-Service (SMS). Stacja nie emituje reklam.

„Wodny świat” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

Camasutra w Power TV, foto: Michał Winnicki Entertainment


Ponadto w ofercie Michał Winnicki Entertainment znajdziemy muzyczny kanał Power TV (Power TV HD). Stacja w standardowej rozdzielczości nadaje w niekodowanym przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), stąd można ją oglądać także poza Polską (więcej tutaj). Kanał Adventure w przekazie satelitarnym jest kodowany.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

Antena DVB-T Sonus TV wzm. 40dB

Antena SONUS pokojowa jest przeznaczona do pracy wewnątrz budynków, zalecana...

59 zł Więcej...
reklama