reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polski Adventure może pojawić się w innych krajach

dodano: 2014-11-04 14:42 | aktualizacja: 2014-11-04 20:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment/forum.satkurier.pl (PowerTV)/satkurier.pl

Adventure HD (ostateczne logo) Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina chce wprowadzić kanał Adventure na inne rynki poza Polską. - Są plany, aby w przyszłym roku kanał Adventure w wersji SD lub HD pojawił się także w innych krajach EMEA [region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki - przyp. red.]. Od początku ten kanał był obmyślany jako projekt międzynarodowy. Prowadzimy już od roku rozmowy z operatorami na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii i Turcji. Zaczęliśmy jednak od Polski, bo nasz lokalny rynek jest nam najbliższy i znamy go dość dobrze (uśmiech) - poinformował przedstawiciel nadawcy na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Adventure to kanał o charakterze dokumentalno-przygodowym. Stacja jest dostępna w standardowej i w wysokiej rozdzielczości (wersje SD i HD mają identyczne ramówki). Nadawcą jest Michał Winnicki Entertainment. Kanał rozpoczął nadawanie 1 września br. (więcej tutaj). Jest dostępny w ofercie platformy nc+ i wybranych operatorów kablowych, takich jak m.in. Inea, Echostar Studio, Sat Film, Petrus i Sat-Mont-Service (SMS). Stacja nie emituje reklam.

„Wodny świat” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

Camasutra w Power TV, foto: Michał Winnicki Entertainment


Ponadto w ofercie Michał Winnicki Entertainment znajdziemy muzyczny kanał Power TV (Power TV HD). Stacja w standardowej rozdzielczości nadaje w niekodowanym przekazie satelitarnym (Eutelsat Hot Bird 13°E), stąd można ją oglądać także poza Polską (więcej tutaj). Kanał Adventure w przekazie satelitarnym jest kodowany.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...