reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telenowela „Królowa serc” w TV Puls i kanale PULS 2

dodano: 2014-11-14 11:23 | aktualizacja: 2014-11-14 13:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Puls 2 Puls2 Telewizja Puls W środę, 3 grudnia br. TV Puls rozpocznie emisję nowej telenoweli „Królowa serc” produkcji Telemundo. Będzie to premiera telewizyjna tej amerykańskiej produkcji w Polsce. Licząca 140 odcinków telenowela będzie emitowana w paśmie „Zbuntowanego anioła”, czyli od poniedziałku do piątku o godzinie 13:30 (więcej tutaj). Serial pokaże także PULS 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Akcja telenoweli „Królowa serc” („Reina de Corazones”) z 2014 roku rozgrywa się w Las Vegas. Główną bohaterką jest piękna Reina (Paola Núńez), współczesna wersja kopciuszka, która żyjąc z macochą i przyrodnimi siostrami zarabia na życie jako szwaczka. Szare życie Reiny nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa (Eugenio Siller) - przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja się komplikuje, gdy pewien mafioso (Juan Soler) zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, ale w zupełnie nowych okolicznościach...

Paola Núńez w serialu „Królowa serc”, foto: Telewizja Puls


„Królowa serc” - emisja od poniedziałku do piątku (od 3 grudnia 2014 roku) o 13:30 (3 grudnia 2014 roku o 13:40) w TV Puls (TV Puls HD) i od poniedziałku do piątku o 23:30 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...