reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Przypadki Cezarego P.” w TV Puls. Kto w obsadzie?

dodano: 2015-01-08 10:40 | aktualizacja: 2015-01-08 10:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Do obsady serialu komediowego „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej dołączyli kolejni znani aktorzy: Piotr Zelt, Joanna Orleańska, Marieta Żukowska i Małgorzata Rożniatowska. Produkowany przez Telewizję Puls serial w reżyserii Macieja Ślesickiego będzie miał swoją premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piotr Zelt w serialu „Przypadki Cezarego P.” zagra Łukasza – przyjaciela Cezarego P. i pracownika agencji aktorskiej. Zelt jest znany z takich filmów, jak „Tato”, „Szamanka” czy „Killer”. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Arniego w popularnym serialu „13 posterunek”.

Joanna Orleańska wcieli się w postać sąsiadki Cezarego P. – Agaty. Aktorka debiutowała w filmie Władysława Pasikowskiego „Słodko-gorzki”, ale popularność przyniosła jej rola Joasi w serialu „Złotopolscy”. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w filmie „Zbliżenia” w reżyserii Magdaleny Piekorz. Do obsady serialu dołączyły ponadto Marieta Żukowska i Małgorzata Rożniatowska. Żukowska, znana z ról w tak popularnych serialach, jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Majka”, zagra byłą żonę Cezarego P. – Magdę. Z kolei Małgorzata Rożniatowska będzie Ireną, agentką Cezarego P. Aktorka jest dobrze znana z serialu „Złotopolscy” i filmu „Cześć, Tereska”.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt.

Cezary Pazura, fot. Marlena Bielińska


Serial na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films. Produkcja będzie składała się z trzynastu półgodzinnych odcinków. Zdjęcia będą realizowane od stycznia do marca 2015 roku w Warszawie. Serial będzie miał ogólnopolską premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...