reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Puls planuje kolejny kanał telewizyjny

dodano: 2015-02-20 14:45 | aktualizacja: 2015-02-20 17:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rzeczpospolita/wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

TV Puls Puls 2 Puls2 Telewizja Puls Telewizja Puls zamierza poszerzyć swoją ofertę kanałów telewizyjnych. 23 lutego br. ruszy PULS 2 w wysokiej rozdzielczości - PULS 2 HD (więcej tutaj), ale na tym nie kończą się plany nadawcy. Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls, w rozmowie z dziennikarzami zdradził, iż rozważa uruchomienie kolejnej stacji. Mogłaby ona trafić na tworzony właśnie ósmy multipleks (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodał, iż wszystko zależy od warunków konkursu, który ogłoszą Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) i Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). Decyzja o uruchomieniu nowego kanału zapadnie wtedy, gdy będzie to oznaczać dla nadawcy synergię i będzie dopełnieniem jego oferty.

Telewizja Puls uruchomi kolejny kanał? Na zdjęciu Megan Montaner w serialu „Sekret” w TV Puls, foto: Telewizja Puls


W portfolio Telewizji Puls są obecnie kanały TV Puls i PULS 2, które są dostępne bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2) i w pakietach platform satelitarnych, sieci kablowych i IPTV. Ponadto w ofercie są wersje tych stacji w wysokiej rozdzielczości (TV Puls HD i PULS 2 HD), które są (w przypadku PULSU 2 HD od 23 lutego br.) dostępne w sieciach kablowych i IPTV. Wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...