reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Puls planuje kolejny kanał telewizyjny

dodano: 2015-02-20 14:45 | aktualizacja: 2015-02-20 17:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rzeczpospolita/wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

TV Puls Puls 2 Puls2 Telewizja Puls Telewizja Puls zamierza poszerzyć swoją ofertę kanałów telewizyjnych. 23 lutego br. ruszy PULS 2 w wysokiej rozdzielczości - PULS 2 HD (więcej tutaj), ale na tym nie kończą się plany nadawcy. Dariusz Dąbski, prezes i właściciel Telewizji Puls, w rozmowie z dziennikarzami zdradził, iż rozważa uruchomienie kolejnej stacji. Mogłaby ona trafić na tworzony właśnie ósmy multipleks (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodał, iż wszystko zależy od warunków konkursu, który ogłoszą Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) i Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE). Decyzja o uruchomieniu nowego kanału zapadnie wtedy, gdy będzie to oznaczać dla nadawcy synergię i będzie dopełnieniem jego oferty.

Telewizja Puls uruchomi kolejny kanał? Na zdjęciu Megan Montaner w serialu „Sekret” w TV Puls, foto: Telewizja Puls


W portfolio Telewizji Puls są obecnie kanały TV Puls i PULS 2, które są dostępne bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 2) i w pakietach platform satelitarnych, sieci kablowych i IPTV. Ponadto w ofercie są wersje tych stacji w wysokiej rozdzielczości (TV Puls HD i PULS 2 HD), które są (w przypadku PULSU 2 HD od 23 lutego br.) dostępne w sieciach kablowych i IPTV. Wersje SD i HD tych kanałów mają identyczne ramówki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...