reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV powraca na Białoruś

dodano: 2004-01-20 20:27 | aktualizacja: 2004-01-20 21:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Novosti/Lenta.ru

ntv_blue_logo_sk.jpg Rosyjska NTV powraca na Białoruś po tym, gdy białoruskie Ministerstwo Informacji i NTV podpisały porozumienie o kooperacji przy transmisji programu rosyjskiej stacji. NTV otworzy od 1 lutego swoje biuro w Mińsku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
19 stycznia białoruskie Ministerstwo Informacji i NTV podpisały porozumienie o wspólpracy co oznacza także możliwość nadawania programu NTV na terenie Białorusi. Na razie nie ma szefa biura NTV na Białorusi, ale w ciągu tygodnia ma się znaleźć. Oficjalne otwarcie biura NTV w Moińsku planowane jest na 1 lutego 2004 roku.

Wcześniej NTV miało już biuro w Mińsku, ale zostało zamknięte w lipcu 2003. Białoruskie władze zdecydowały się na taki krok po sprawozdaniu korespondenta NTV z Mińska Pawła Selina po pogrzebie znanego białoruskiego pisarza Wasilija Bykowa. Władze były zdania, że informacja podana w sprawozdaniu przez dziennikarza była niedokładna i przekręcona.

Porozumienie osiągnięto w ramach wzmacniania relacji na polu informacji między Rosją i Białorusią.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...