reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

40 tys. nowych hotspotów od INEA

dodano: 2015-07-31 19:20 | aktualizacja: 2015-07-31 19:24
autor: studiolitek | źródło: INEA

INEA Aż 40 tys. nowych darmowych hotspotów dla klientów INEA wystartuje w poniedziałek 3 sierpnia w przestrzeni miejskiej Poznania i innych miast Wielkopolski. To największy etap rozwoju sieci WiFi INEA. Przez ostatnie dwa lata hotspoty operatora - stacjonarne w miastach i miasteczkach oraz mobilne w pojazdach MPK Poznań i MZK Konin - zanotowały blisko 1,5 mln logowań internautów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Darmowa sieć INEA Hotspot WiFi powstaje dzięki wykorzystaniu modemów abonenckich. Sieć zasialana jest niezależnym, dedykowanym łączem. Dzięki temu jest bezpieczna i nie powoduje zwalniania usługi Internetu. Dzięki tej usłudze klienci INEA mogą korzystać z Internetu bez ograniczeń i dodatkowych opłat również poza domem. Samo połączenie z hotspotem jest zaszyfrowane i całkowicie bezpieczne oraz, co ważne, nie zmniejsza transferu abonenta. W każdej chwili klient INEA może zrezygnować z jego udostępniania, jednak równocześnie straci się możliwość dostępu do sieci hotspot WiFi.

- To bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu klienci INEA są w zasięgu internetu wszędzie tam, gdzie korzystają z niego inni abonenci. Wzajemne udostępnianie sobie WiFi przez użytkowników naszych modemów kablowych to rozwiązanie w duchu popularnego na świecie tzw. crowdsourcingu. W tym wypadku korzystasz z rozwiązania, jeśli sam je udostępniasz

- mówi Jarosław Pijanowski, Członek Zarządu INEA.

Dostęp do nowej sieci zyska 140.000 internautów INEA. Każdy z nich może użytkować w tej sieci nawet 3 urządzenia jednocześnie. Testy rozwiązania przeprowadzono z powodzeniem w Koninie.

Ponadto od dwóch lat INEA udostępnia sieć mobilnych hotspotów w blisko 600 pojazdach MPK w Poznaniu oraz ponad 40 autobusach MZK w Koninie. Z okazji Euro 2012 uruchomiła również sieć kilkudziesięciu stacjonarnych hotspotów w Poznaniu. Dla abonentów INEA są one dostępne bez ograniczeń.

Aby skorzystać z sieci INEA Hotspot WiFi należy wybrać z listy punktów dostępowych w urządzeniu mobilnym - smartfonie, tablecie lub laptopie - sieć INEA HotSpot WIFI. Następnie należy tylko raz się zalogować, podając swój login z eBOA INEA oraz jako hasło - PESEL (można zmienić). Urządzenie będzie już samo łączyć się z najbliższym hotspotem INEA Wifi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...