reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

7 kanałów FilmBox w ukraińskiej sieci Volia

dodano: 2015-09-16 10:29 | aktualizacja: 2015-09-17 17:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: telekritika.ua

Volia.jpg Siedem kanałów telewizyjnych z rodziny FilmBox, których nadawcą jest spółka SPI International, zostało dołączonych do oferty ukraińskiej sieci Volia. Do rozszerzenia oferty doszło w dniu 15 września br. Chodzi o stacje: FilmBox Basic, FilmBox Arthouse, DocuBox HD, FightBox HD, Fast’nFunBox HD, FashionBox HD i 360 TuneBox.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonenci Volia mogą teraz cieszyć się setkami filmów i seriali w podstawowym kanale FilmBox, imponującym wyborem klasyków wszech czasów oraz niezależnymi produkcjami w FilmBox Arthouse, wydarzeniami MMA i pokazami sztuk walki w FightBox HD, ekstremalnym sportem w Fast’nFunBox HD, niesamowitymi dokumentami przyrodniczymi w DocuBox HD, najlepszymi pokazami mody i w FashionBox HD i przełomowymi teledyskami w 360TuneBox.

Sieć Volia została założona w 2002 roku jako dostawca usługi telewizji analogowej. Dziś Volia oferuje na Ukrainie szereg nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: telewizję cyfrową, HDTV, telewizję interaktywną VOLIA Smart HD za pomocą technologii OTT, szybki Internet i usługi przechowywania danych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...