reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Najlepszy obraz galaktyki na LG OLED TV

dodano: 2015-10-26 12:48 | aktualizacja: 2015-10-27 14:30
autor: Jakub Sulisz | źródło: LG Electronics

LG OLED 2015 LG wprowadza do Polski nową generację telewizorów OLED TV 2015, które stanowią kolejny krok milowy w rozwoju najwyższej możliwej jakości obrazu. Najnowsza linia OLED 2015 będzie składała się z 2 nowych serii – flagowego modelu OLED 4K – EG960 zdobywcy tytułu Najlepszego europejskiego TV do kina domowego (EISA AWARD 2015) w rozmiarze 65 cali oraz modelu OLED Full HD – EG910 w rozmiarze 55 cali.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizory LG OLED TV znane są już na całym świecie z najlepszego odwzorowania jakości czerni, niemożliwej do osiągnięcia w żadnej innej technologii, jak również żywych kolorów i doskonałych kontrastów. Aby widzowie sami mogli zobaczyć najlepszy obraz galaktyki i doświadczyć mocy technologii OLED, LG przygotowało specjalną promocję, w której wszyscy Klienci OLED TV zakupionych od 29 października otrzymają w prezencie limitowane, specjalne wydanie sagi Gwiezdnych Wojen na Blu-ray.

Przyszłość telewizji w polskiej teraźniejszości
Flagowy model 65EG9600, nagrodzony przez EISA w kategorii European Home Theatre TV, to telewizor, który wyświetla treści w najwyższej rozdzielczości 4K (3840 x 2160). Natomiast kolejny nowy model OLED TV, który wchodzi na polski rynek to niezwykle smukły OLED FULL HD - 55EG9100. Oba modele zapewniają nieskończony kontrast i realistyczne odwzorowanie barw co jest szczególnie cenną cechą, gdy widzowie zdecydują się na seans takiego filmu jak Star Wars. Dodatkowo widzowie będą mogli doświadczyć imponujących wrażeń dzięki niespotykanej szybkości reakcji matrycy OLED, która daje 1000 razy szybszy czas reakcji niż LCD co pomaga wyeliminować rozmycia spowodowane dynamicznym ruchem (np. kosmiczne walki czy pościgi). 

LG OLED TV – Przejdź na czarną stronę Mocy
Pewnych zjawisk nie zobaczy się bez idealnej czerni, a największą siłą telewizorów OLED jest jakość i głębia czerni. Zastosowana w nich matryca nie wymaga dodatkowego podświetlenia – tutaj każdy piksel jest źródłem światła. Dzięki temu możliwe jest sterowanie poszczególnymi punktami oddzielnie – mogą one świecić i gasnąć w zależności od prezentowanej treści. W ten sposób matryca OLED pozwala na uzyskanie 200 razy głębszej czerni, a co za tym idzie - nieskończenie dużego kontrastu.

Perfekcyjne kolory – jeszcze bliżej rzeczywistości
Na głębokiej czerni OLED wszystkie kolory są żywsze, bogatsze – przy wyłączonych pikselach, światło emitowane przez pozostałe diody jest bardziej intensywne. Dzięki temu wyświetlane treści są wyjątkowo bogate w detale, a cały obraz staje się jeszcze bardziej realistyczny, nawet jeśli oglądamy film science fiction.

Co więcej dzięki udoskonalonemu algorytmowi skalowania do rozdzielczości 4K w TV OLED 4K automatycznie poprawiane są wyświetlane treści, a obraz staje się jeszcze bliższy rzeczywistości.Punkt widzenia nie ma znaczenia – idealne kąty widzenia w OLED TV
Zakrzywienie ekranu nadaje głębi wyświetlanym treściom i niewątpliwie poprawia design telewizorów. Niestety w tradycyjnych modelach LCD taka konstrukcja, ze względu na nierówne podświetlenie ciekłych kryształków, może nieco zniekształcać obraz. W telewizorach LG OLED nie ma takiego zagrożenia - jakość obrazu jest zawsze na najwyższym poziomie, bez względu na kąt widzenia. To sprawia, że podczas grupowych, rodzinnych seansów nie ma już walk o najlepsze miejsce, z każdego miejsca widać tak samo doskonale. 

Tak zaawansowany, a tak prosty w obsłudze
Nowe telewizory LG OLED zostały wyposażone w system operacyjny webOS 2.0, który sprawia, że korzystanie z funkcji Smart TV jest bardzo prostsze i dużo przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Dźwięk stworzony przez najlepszych w branży
W najnowszej linii LG OLED 4K zastosowano system dźwiękowy zaprojektowany we współpracy z firmą Harman/Kardon, dzięki czemu jakość dźwięku dorównuje jakości obrazu. Całość dopełnia nowoczesny design – wyjątkowo subtelna ramka i kosmiczna podstawa, która sprawia wrażenie jakby „unosiła” ekran OLED w powietrzu.

Niech moc będzie z Wami – promocja LG OLED TV z Sagą Gwiezdnych Wojen
Aby zapewnić swoim Klientom wyjątkowe wrażenia, firma LG przygotowała specjalną promocję, która pozwoli fanom Star Wars odkryć kultową sagę na nowo – z idealnie czarnym Lordem Vaderem, wyjątkowo wyraźnymi kolorami i kontrastami. Od 2 listopada kupując dowolny model telewizora LG OLED z linii 2015 i 2014, Klienci otrzymują ekskluzywny pakiet sagi Star Wars na Blu-ray złożonej ze wszystkich dotychczasowych epizodów Gwiezdnych Wojen. Wystarczy po zakupie zarejestrować swój telewizor na stronie www.promocjalg.pl i odebrać przesyłkę z kultowymi filmami George Lucasa. Promocją zostały objęte dodatkowo wybrane modele telewizorów LG Super UHD z linii na 2015 rok.

Seria telewizorów LG OLED TV – 55EG910 jest już dostępna na polskim rynku w cenie 9999 zł. Natomiast seria 65EG960 będzie dostępna w okresie przedświątecznym w rekomendowanej cenie detalicznej około 30.000 zł w pierwszej kolejności w sieci Saturn. Ostateczna cena zostanie ustalona przez partnerów i sieci handlowe.


Model LG OLED TV - LG 65EG960:
- Wielkość ekranu: 65 cali
- Rodzaj matrycy: OLED 
- Rozdzielczość 4K (3840x2160)
- Cinema 3D (FPR), procesor True 4K Engine
- Smart TV: webOS 2.0
- System dźwiękowy: 2.0 Harrman Kardon, ULTRA Surround, moc RMS 
10W + 10W
- Kodek HEVC: 4K 60P, 4K 30P, 2K 60P
- Hbb TV, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
- Miracast, WiFi Direct
- 3 wejścia HDMI 1.4
- Art Slim


Model LG OLED TV - LG 55EG910:
- Wielkość ekranu: 55 cali
- Rodzaj matrycy: OLED
- Rozdzielczość Full HD (1920x1080)
- Cinema 3D (FPR)
- Smart TV: webOS 2.0
- System dźwiękowy: 2.0 Harman/Kardon, ULTRA Surround, moc RMS 10W+10W
- Kodek HEVC: 2K 60P
- Hbb TV, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2,
- Miracast, WiFi Direct
- 3 wejścia HDMI 1.4
- Art Slim

Więcej informacji na stronie OLED LG: www.lgoled.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...