reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Chorwacja uruchomi katolicki kanał LTV

dodano: 2015-12-21 11:40 | aktualizacja: 2015-12-21 12:49
autor: Janusz Sulisz | źródło: laudato.tv

LTV_hr_logo_sk_150px Nowy kanał telewizyjny przeznaczony jest dla chorwackich rodzin i koncentruje się na wartościach katolickich. Jego uruchomienie planowane jest w Chorwacji 25 grudnia w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Kanał LTV ma nadawać z satelity, u chorwackich operatorów kablowych oraz w Internecie przez 10 lat. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kanał Laudato televizije (LTV) otrzymała już pozwolenie od chorwackiego regulatora medialnego na nadawanie drogą satelitarną, kablową i przez Internet, a także ma zezwolenie na nadawanie drogą naziemną w Zagrzebiu i okolicach na multipleksie DVB-T.

Kanał LTV zamierza dotrzeć do chorwackiej diaspory w Europie nadając z satelity Eutelsat 16A - 16°E.

LTV początkowo ma być emitowany przez pięć godzin dziennie, od 18:00 do 23:00, z dwoma powtórkami dzień później. Kanał jest przeznaczony głównie dla młodych widzów. Pierwsze programy oparte będą na produkcjach zewnętrznych, ale w odpowiednim czasie LTV zamierza dodać własne programy.

LTV będzie współpracować z wieloma katolickimi stacjami telewizyjnymi, w tym EWTN, Centro Televisivo Vaticano, TV Noa i TV Aparecida. Nic nie wiadomo o współpracy z polską stacją TV Trwam.

Domowa strona internetowa kanału Laudato TV (LTV).Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...