reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Magda i Mateusz Gesslerowie razem w jury

dodano: 2016-03-20 15:21 | aktualizacja: 2016-03-20 15:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „MasterChef Junior” Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler W niedzielę, 20 marca br. o godzinie 20:00 w telewizji TVN w piątym odcinku programu „MasterChef Junior” na młodych kucharzy czekać będzie wyjątkowa niespodzianka - gość specjalny, królowa polskiej kuchni, czyli Magda Gessler, gwiazda programu „Kuchenne rewolucje” (emisja w TVN, TVN Style i TVN International/ITVN) (więcej tutaj). Wizyta, będzie pyszna, słodka, ekscytująca, ale też bardzo trudna. Uczestnicy będą musieli przygotować co najmniej trzywarstwowy tort.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magda Gessler i pozostali jurorzy (Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran) będą oceniali nie tylko jego smak, ale też jego wygląd, dekorację i oryginalność. Młody kucharz, który zwycięży w tej konkurencji zyska wielką przewagę... To on dobierze sobie kompana do gotowania i podzieli pozostałych uczestników na pary. Zadaniem eliminacyjnym będzie bowiem przygotowanie dania popisowego samego Gordona Ramsaya - polędwicy Wellington. Jak poradzą sobie nasi geniusze kulinarni? Jak Magda i Mateusz Gesslerowie odnajdą się razem na planie? Przekonamy się oglądając TVN w niedzielę, 20 marca br. (więcej tutaj)

Michel Moran, Anna Starmach, Mateusz Gessler i Magda Gessler w programie „MasterChef Junior”, foto: TVN


„MasterChef Junior” - emisja w niedziele o 20:00 w TVN (TVN HD).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...

Konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

159 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama