reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sky Deutschland uruchomi kanał Sky UHD

dodano: 2016-07-26 13:32 | aktualizacja: 2016-07-28 22:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews/tvdigital.de

Sky UHD Jesienią 2016 roku niemiecka platforma satelitarna Sky Deutschland uruchomi kanał Sky UHD. Będzie można w nim oglądać transmisje na żywo z meczów piłki nożnej, poinformował dyrektor generalny Sky, Carsten Schmidt, na konferencji prasowej w Monachium. Można się spodziewać, choć nie zostało to potwierdzone, relacji z meczów Bundesligi i Ligi Mistrzów.

Sky UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Schmidt, zapytany przez „Broadband TV News”, czy Sky UHD będzie pokazywał także filmy, seriale, filmy dokumentalne, koncerty i inne treści, odpowiedział, że Sky oznacza różnorodność, co odnosi się również do UHD. Dodał, że aktualnie prowadzone są „intensywne negocjacje” z posiadaczami praw.

Do odbioru Sky UHD wymagany będzie nowy odbiornik Ultra HD Sky+, dostępny w ofercie operatora od jesieni 2016 roku. Kanał Sky UHD będzie dystrybuowany drogą satelitarną i kablową, potwierdził Schmidt.

Schmidt ogłosił również plany modyfikacji platformy OTT Sky Deutschland: Sky Ticket (obecnie pod nazwą Sky Online) zapewni dostęp do filmów, seriali i sportu, bez konieczności opłacania regularnego abonamentu.

Pakiet Entertainment Ticket w cenie 9,99 euro na miesiąc będzie zawierać 10 liniowych kanałów telewizyjnych, a także seriale, programy dla dzieci i filmy dokumentalne na życzenie. Cinema Ticket w cenie 14,99 euro miesięcznie zaoferuje hity filmowe. Umowy będą mogły być zrywane z miesiąca na miesiąc.

Supersport Ticket obejmie mecze na żywo Bundesligi i Ligi Mistrzów za 9,99 euro dziennie, 14,99 euro tygodniowo i 29,99 euro miesięcznie. Wcześniej, aby skorzystać z pakietu sportowego, koniecznie było wykupienie pakietów Entertainment i Cinema. W przyszłości ma ulec to zmianie.

Sky Ticket wystartuje na początku nowego sezonu Bundesligi i - podobnie jak jego poprzednik Sky Online - będzie dostępny za pośrednictwem urządzeń z obsługą Internetu, na przykład Smart TV, komputerów, laptopów, tabletów, smartfonów, konsoli do gier i urządzeń do streamingu, takich jak Apple TV, Chromecast i Sky TV Box.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja UHD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...