reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT KRAK powraca

dodano: 2004-06-16 15:25 | aktualizacja: 2016-07-31 22:09
autor: Marcin Wabik | źródło:

satkrak2004_logo_sk.jpg Po kilku latach przerwy, na rynek powraca jedyna polska wystawa satelitarna. Jej inicjatorami są, tak jak i w latach ubiegłych, redakcja Magazynu Techniki Satelitarnej SAT KURIER oraz redakcja branżowego serwisu internetowego poświęconego tematyce mediów MEDIALINK.PL. Impreza, która odbędzie się w Krakowie w dniach od 27. do 29.09.2004, połączy nadawców telewizyjnych, operatorów platform cyfrowych, operatorów satelitarnych, a także importerów i producentów sprzętu od odbioru czfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy zdecydowali się na reaktywowanie wystawy, w tym roku pod szyldem SAT KRAK 2004, ze wyględu na rosnące potrzeby europejskiego rynku medialno - satelitarnego, wzrost zainteresowania odbiorców nowymi technologiami cyfrowymi, a także poprawę światowej koniunktury gospodarczej, która nie pozwoliła zorganizować SAT KRAK w latach ubiegłych. Trzydniowe targi odbędą się, tak jak i w latach ubiegłych, na terenie wystawowym krakowskiej Chemobudowy. Uczestnicy oraz odwiedzający będą mieli do dyspozycji halę o wielkości 1800 m. kw. Zmieści się na niej do 100 stoisk. Do wystawienia się na imprezie zaproszeni zostali nadawcy telewizyjni, którzy poprzez SAT KRAK 2004 mają szansę dotrzeć do operatorów sieci kablowych, czy platform cyfrowych potencjalnie zainteresowanych ich zawartością programową. Największy nacisk organizatorów skierowany został w kierunku producentów i importerów sprzętu do nadawania i odbioru telewizji satelitarnej, oraz korzystania z możliwości jakie daje satelitarna transmisja danych. Na SAT KRAK 2004 zaprezentowane zostaną rynkowe nowości, nowe technologie, sprzęt oraz zawartość, którą można wykorzystać przy pomocy technologii satelitarnej. Udział w wystawie zapowiedziały już liczące się firmy europejskie, m.in. z Włoch i Wlk. Brytanii. Nie zabraknie także polskich firm. Wśród nich wystawią się m.in. żywiecki producent odbiorników satelitarnych Datcom, szczecińskie firmy Rajsat i Kwant (razem z niemiecka firmą Globo), krakowska firma Dipol oraz firmy Mezon, Telstar, Lifesat, Sat. Tegoroczna wystawa SAT KRAK 2004 będzie największą z dotychczasowych. Przygotowania do niej są już w stadium zaawansowanym. Ruszyła już rejestracja wystawców. Niebawem, wraz z uruchomieniem strony targów, ruszy także rejestracja odwiedzających. Na imprezę zostaną zaproszeni także dziennikarze największych w Polsce dzienników i pism. Informacje kontaktowe Piotr Witkowski, PR Manager SAT KRAK 2004 0 502 526 865


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...