reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bary w Hiszpanii z La Ligą i Ligą Mistrzów w 4K

dodano: 2016-08-17 17:29
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adslzone.es

Vodafone TV_360px.jpg Telekomunikacyjny operator Vodafone España wprowadza usługę transmisji piłkarskich w jakości 4K dla barów i restauracji w Hiszpanii. Podobnie Vodafone chce zdobyć rynek szpitali w tym kraju. Ma to być próba zwiększenia udziału Vodafone España w rynku. Vodafone One Restauración ma stać nową ofertą - i to nie do odrzucenia - dla barów i restauracji. Skorzystanie z tego pakietu gwarantuje dostęp do transmisji 4K meczów La Ligi i Ligi Mistrzów - co tydzień jakaś transmisja 4K.

vodafone stadion_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Początek sezonu piłkarskiego w Hiszpanii jest blisko i to widać u lokalnych operatorów. Hiszpańskie TeleCable, Vodafone i Orange pokazały swoje promocje dla klientów. Ale firma Vodafone España poszła o krok dalej. Ponieważ nie tylko chce oferować transmisje piłkarskie w prywatnych domach, to zdecydowała się uderzyć na nowe rynki - barów i restauracji, a także szpitali w Hiszpanii.

Vodafone One Restauración ma stać nową ofertą - i to nie do odrzucenia - dla barów i restauracji. Skorzystanie z tego pakietu gwarantuje dostęp do transmisji 4K meczów La Ligi i Ligi Mistrzów - co tydzień jakaś transmisja 4K. Aby ułatwić dostęp, Vodafone zainstaluje dekoder kompatybilny z nową rozdzielczością (4K), który będzie kompatybilny zarówno z siecią światłowodową ONO, jak i siecią światłowodową Movistar, do których można uzyskać dostęp.

Ponieważ wiele hiszpańskich barów nie ma telewizorów 4K, by pokazywać piłkarską ofertę Vodafone, to zostanie stworzona promocyjna oferta z możliwością zakupu 55-calowy telewizora LG 4K za 30 euro/mies. płatne przez 2 lata. Telewizory dostarczy LG, który jest będzie współfinansował - cena rynkowa 700 euro.

Co jeszcze ta usługa obejmuje?

Przy cenie 252 euro miesięcznie w specjalnej promocji dla barów i restauracji jest dostęp do nieograniczonych rozmów telefonicznych, 3 GB danych. Oferta telewizji jest najsilniejszym punktem tej oferty:

- 80 tematycznych kanałów telewizyjnych,
- wszystkie mecze Primera División, Segunda División i Copa del Rey,
- wszystkie mecze rozgrywek europejskich, takich jak UEFA Champions League oraz UEFA Europa League,
- międzynarodowe konkursy: francuska Ligue 1, włoska Serie A, belgijska Jupiler Pro League, Puchar Holandii, Copa Libertadores, Puchar Niemiec,
- dzięki dostępowi do kanałów Eurosport 1 i 2: turnieje tenisa, Tour de France, lekkoatletyczne mistrzostwa, puchar świata w narciarstwie alpejskim, 24h Le Mans i piłkarski Puchar Narodów Afryki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...