reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ramówka Zoom TV na pierwsze dni nadawania

dodano: 2016-10-17 20:57 | aktualizacja: 2016-10-19 20:44
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: satkurier.pl/Inf. własna

Zoom TV Znana jest ramówka na pierwsze dni nadawania nowego, polskiego kanału Zoom TV, który wystartuje 25 października 2016 roku. Pierwszy program zostanie wyemitowany o godz. 20:10, czyli po 3 minutach od oficjalnego startu Zoom TV. Będzie nim „Bliżej! Magazyn reporterów”. Następnie o godz. 21:05 zaplanowano premierę programu informacyjnego „Obywatel Kuźniar”. Późnym wieczorem będzie można obejrzeć thriller „Na ratunek” i film kryminalny „Stróże prawa”.

Zoom TV PIKE


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Krótkie opisy wybranych programów z ramówki Zoom TV:

Bliżej! Magazyn reporterów
magazyn reporterów
Prowadzący Elżbieta Grzeszczuk-Chętko i Dariusz Milejczak prezentują sprawy o charakterze społecznym, obyczajowym i śledczym. Dziennikarze reagują na aktualne wydarzenia i problemy z całej Polski. Przybliżają historie zwykłych ludzi, zmagających się z kłopotami, które mogą dotknąć każdego z nas. Zjawiają się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Program o charakterze interwencyjnym.

Obywatel Kuźniar
program informacyjny
Jarosław Kuźniar wraz z zaproszonymi gośćmi codziennie wsiada do samochodu i rusza ulicami miasta. Podczas przejażdżki prowadzący i jego rozmówcy w przyjaznej atmosferze i lekkiej formie komentują bieżące wydarzenia. Ich rozmowy dotyczą nie tylko polityki, lecz także aktualnych zjawisk społecznych, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Informują również o tym, co ciekawego dopiero się wydarzy. W mobilnym studiu zagościli m.in. Zbigniew Hołdys, Tomasz Lis, Michał Żebrowski i Agnieszka Chylińska. Program jest doskonałym połączeniem informacji i rozrywki.

We love Poland
program krajoznawczy
W Polsce jest wiele interesujących miejsc, o których nie wiedzą nawet mieszkańcy regionu. Twórcy programu ruszają w podróż po kraju, by odkryć najciekawsze miejsca i poznać ludzi, którzy je tworzą. Opowiedzą ich historię i zaprezentują największe atrakcje. Widzowie przekonają się, jaka ich ojczyzna jest piękna.

Profesjonaliści
magazyn edukacyjny
Bohaterami programu są ludzie, dla których praca jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, lecz przede wszystkim pasją. W większości wypadków wymaga ona ogromnej zręczności, cierpliwości i precyzji, a na dodatek wiedzy z różnych dziedzin. Widzowie poznają prawdziwych pasjonatów, którzy kochają to, co robią, i zarabiają na tym. Poznają również historię prezentowanych zawodów i zobaczą je z punktu widzenia praktyków.

Na czasie
magazyn poradnikowy
Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska, opowiada o trendach i nowościach, o tym, co warto robić i mieć. Sporo uwagi poświęca nowym technologiom i sportowi. W programie pojawią się ludzie biznesu, którzy opowiedzą o swojej drodze do sukcesu i przeszkodach, które udało im się pokonać. Program inspiruje i zachęca do zmian w życiu i realizacji marzeń.

Subiektywny
program publicystyczny
Czołowi dziennikarze, politycy i eksperci komentują najważniejsze zjawiska społeczne oraz wydarzenia polityczne. Bartosz Węglarczyk podczas swoich rozmów z gośćmi dużo uwagi poświęca polityce zagranicznej i wydarzeniom międzynarodowym, które mają realny wpływ na sytuację w Polsce.

Ramówkę Zoom TV na pierwsze dni emisji można znaleźć na portalu Onet.pl w sekcji Program TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...