reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Barrandov Family zamiast Barrandov Muzika

dodano: 2016-12-27 11:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Barrandov Muzika Barrandov Family Czeska grupa telewizyjna Barrandov przeprowadzi zmianę w rodzinie swoich kanałów. 1 stycznia 2017 roku stacja Barrandov Muzika zostanie przekształcona w Barrandov Family. Zmianie ulegnie nie tylko nazwa, ale również ramówka tego kanału.

Barrandov Muzika


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Barrandov Family rozpocznie nadawanie 1 stycznia 2017 roku, a jego oferta będzie skierowana do znacznie szerszej grupy widzów niż dzisiejszy Barrandov Muzika. Około połowa treści będzie tworzona przez grupę Barrandov.
 

- Ogólnie rzecz biorąc, muzyczne stacje telewizyjne zorientowane na konserwatywnego widza nie mają się dobrze. Barrandov Muzika miał obiecujący start, ale obecnie już nie spełnia naszych oczekiwań. Ponadto, podczas gdy Kino Barrandov i Barrandov Plus od momentu swojego powstania stale zwiększają udział w oglądalności, to Barrandov Muzika od lipca tego roku ma udział na poziomie poniżej 0,2 proc. - powiedział Jaromír Soukup, dyrektor generalny Barrandov. - Od Barrandov Family spodziewamy się znacznie lepszych wyników, co powinno pomóc naszej grupie rozwijać się. W tym roku oglądalność grupy Barrandov wykracza poza 9 proc. i nie jest tajemnicą, że nasze ambicje są znacznie większe.

Barrandov Muzika jest dostępny w największej czesko-słowackiej platformie satelitarnej Skylink, jak również w ramach lokalnego multipleksu DVB-T w Czechach RS8 (regionalna sieć 8). Dystrybucja Barrandov Muzika na satelicie zostanie zakończona 31 grudnia 2016 roku.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...