reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viacom usuwa kanały z rosyjskiej MTS

dodano: 2016-12-30 17:08
autor: RO | źródło: telesputnik.ru/obob.tv

MTS Viacom International Media Networks (VIMN) kończy współpracę z największym operatorem telekomunikacyjnym w Rosji MTS. Przyczyny zerwania umowy nie są znane. Także brakuje informacji, która ze stron była tego inicjatorem. Holding Viacom jest właścicielem znanych i lubianych kanałów, takich jak Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr., MTV, MTV HD, MTV Live HD, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 European, VH1 Classic, Paramount Comedy i Paramount Comedy HD.

http://expert.ru/data/public/452684/452747/066_expert_07.jpg
Viacom Rosja Elena Balmont


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Szczerze jest mi przykro, że w danym momencie jesteśmy zmuszeni zawiesić nadawanie naszych kanałów w sieciach operatora. Ze swojej strony wyrażamy nadzieję na ciąg dalszy dialogu, rozstrzygnięcie wszystkich kwestii i wznowienie współpracy

- powiedziała wiceprezes i dyrektor generalny Viacom w Rosji, Elena Balmont.


Klienci MTS przy próbie włączenia kanału z portfolio Viacom oglądają teraz planszę z informacją, że transmisja jest tymczasowo wstrzymana.
 

Raport Viacom podaje, że rosyjscy widzowie mogą oglądać treści holdingu w sieciach innych operatorów, m.in. Rostelekom, Trikolor TV, ER-Telekom, Beeline, Orion (Telekarta i Kontinent TV), NTV-Plus czy AKADO Telekom.

Operator MTS proponuje abonentom podłączenie do telewizji satelitarnej, IPTV i możliwość odbioru sygnału telewizyjnego na urządzeniach mobilnych. Usługa satelitarna jest świadczona za pośrednictwem satelity ABS-2 (75°E).

Przypomnijmy, że pod koniec listopada 2016r. kanały Discovery HD, Eurosport 1HD i TLC HD opuściły ofertę największej, rosyjskiej platformy satelitarnej Trikolor TV.

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...