reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje YouTube TV z 40 kanałami na żywo

dodano: 2017-03-01 11:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Google/satkurier.pl

YouTube TV Google uruchamia w Stanach Zjednoczonych YouTube TV, czyli telewizję na żywo. Oferta obejmuje największe amerykańskie sieci: ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, regionalne sieci sportowe i wiele popularnych stacji dostępnych w kablówkach. Dostęp do nich kosztuje 35 dol. za miesiąc (można zrezygnować w dowolnym momencie, brak umów i zobowiązań). Oferta obejmuje ponad 40 kanałów.

YouTube TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto YouTube TV umożliwia nagrywanie treści do chmury - bez ograniczeń jeśli chodzi o pojemność (treści będą przechowywane przez 9 miesięcy). Serwis pozwala na równoległe strumieniowanie trzech kanałów, a pojedyncza subskrypcja daje dostęp do do max. 6 spersonalizowanych kont.

Zaletą YouTube TV jest możliwość oglądania treści na telewizorze dzięki Google Chromecast. YouTube TV pracuje także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Co ciekawe, użytkownicy YouTube TV otrzymują automatycznie dostęp do treści premium YouTube Red.

YouTube TV obejmuje kanały: ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, regionalne sieci sportowe i popularne stacje kablowe. Użytkownicy mogą oglądać takie propozycje, jak „Empire”, „The Voice”, „The Big Bang Theory” i „Scandal” oraz sport na żywo. YouTube TV to także takie sieci sportowe, jak Fox Sports Networks i Comcast SportsNet. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione drużyny NBA lub MLB. Nie brakuje lokalnych sieci telewizyjnych i kanałów tematycznych, w tym MSNBC, Fox News, FX, Disney Channel, Sprout, E!, Bravo. Możliwe jest dołączenie za dodatkową opłatą Showtime i Fox Soccer Plus.
 

Strona internetowa: tv.youtube.com


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama