reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wielkanoc w Stopklatce TV pełna filmowych hitów

dodano: 2017-04-13 03:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka/satkurier.pl

Stopklatka TV od 14.04.2017 Jak zapowiada nadawca, na święta wielkanocne Stopklatka TV (Stopklatka TV HD) przygotowała wyjątkową ofertą filmową - pełną hitów w doborowej obsadzie. Stacja zaprezentuje m.in. takie produkcje jak: „Córka mojego szefa” (film pokaże także CBS Europa), „Kogel-mogel”, „Dziesięcioro przykazań”, „Cudowne dziecko”, „Żółwik Sammy 2” (emisja także w kanale Filmbox Premium), „Dumbo”, „Robin Hood: Książę złodziei” (emisja także w TV Puls), „Zmowa pierwszych żon”, „Chloe” i „Asterix i Obelix: W Służbie Jej Królewskiej Mości” (emisja także w kanałach Filmbox, Filmbox Premium i Filmbox Extra HD). Na antenie pojawią się takie gwiazdy kina jak Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Tara Reid, Ashton Kutcher, Kevin Costner, Liam Neeson, Charlton Heston, Julianne Moore, Diane Keaton czy Goldie Hawn.

Stopklatka TV wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stopklatka TV rozpocznie świąteczne seanse filmowe mocnym akcentem. W piątkowy (14 kwietnia br. o godzinie 20:00) wieczór zaprasza na thriller „Chloe”. Catherine podejrzewa, że zdradza ją mąż. Chcąc sprawdzić wierność ukochanego, wynajmuje młodą dziewczynę, której zadaniem jest go uwieść. Kobieta nie spodziewa się, że sama wpadnie w sidła tajemniczej i pięknej Chloe. W głównych rolach widzowie zobaczą Liama Neesona, Amandę Seyfried oraz laureatkę Oscara Julianne Moore.

Na Wielką Sobotę (15 kwietnia br.) stacja zaplanowała sporą dawkę dobrego humoru. W południe pokaże komedię „Córka mojego szefa”. Ashton Kutcher wciela się w Toma, który próbuje zdobyć serce pięknej córki szefa i nie stracić przy tym pracy... Następnie (o godzinie 15:50) stacja zaprezentuje kultową polską komedię „Kogel-mogel” (więcej tutaj). Przygody Katarzyny Solskiej, marzącej o wielkim świecie, młodej dziewczyny ze wsi oraz docenta Wolańskiego i jego zazdrosnej żony od lat bawią kolejne pokolenia widzów.

Wieczorem (o godzinie 20:00) Stopklatka TV pokaże hit filmowy z Goldie Hawn, Bette Midler i Diane Keaton - komedię „Zmowa pierwszych żon”. To słodko-gorzka historia trzech przyjaciółek ze szkolnej ławki. Spotykają się one po wielu latach na pogrzebie koleżanki. Spowodowana małżeńską zdradą tragedia powoduje, że kobiety zaczynają analizować własne związki i dochodzą do wniosku, że wszystkie są oszukiwane. Zakładają Klub Pierwszych Żon i postanawiają zemścić się na niewiernych mężach.
 
„Dziesięcioro przykazań” w Stopklatce TV, foto: Stopklatka
„Dziesięcioro przykazań” w Stopklatce TV, foto: Stopklatka
Kevin Costner w filmie „Robin Hood: Książę złodziei”, foto: Stopklatka
Kevin Costner w filmie „Robin Hood: Książę złodziei”, foto: Stopklatka
Freddie Higmore w filmie „Cudowne dziecko”, foto: Stopklatka
Freddie Higmore w filmie „Cudowne dziecko”, foto: Stopklatka
Tara Reid, Ashton Kutcher i Terence Stamp w filmie „Córka mojego szefa”, foto: Stopklatka
Tara Reid, Ashton Kutcher i Terence Stamp w filmie „Córka mojego szefa”, foto: Stopklatka
Diane Keaton, Goldie Hawn i Bette Midler w filmie „Zmowa pierwszych żon”, foto: Stopklatka
Diane Keaton, Goldie Hawn i Bette Midler w filmie „Zmowa pierwszych żon”, foto: Stopklatka
Julianne Moore w filmie „Chloe”, foto: Stopklatka
Julianne Moore w filmie „Chloe”, foto: Stopklatka
Grażyna Błęcka-Kolska w filmie „Kogel-mogel”, foto: Stopklatka
Grażyna Błęcka-Kolska w filmie „Kogel-mogel”, foto: Stopklatka


„Dziesięcioro przykazań”, czyli oscarową biblijną opowieść o życiu Mojżesza, zobaczyć będzie można w niedzielne (16 kwietnia br. o godzinie 17:45) i poniedziałkowe (17 kwietnia br. o godzinie 17:35) popołudnie. W postać proroka, który odrzuca bogactwo i zaszczyty, by poprowadzić swój lud ku wolności, wcielił się Charlton Heston, jeden z najlepszych aktorów Hollywood XX wieku.

W Wielkanoc Stopklatka TV zaprasza na film przygodowy z niezapomnianą rolą Kevina Costnera - „Robin Hood: Książę złodziei” (o godzinie 20:00). Uczestnik krucjat, rycerz Robin z Locksley ucieka z więzienia. Po powrocie do Anglii okazuje się, że jego ojciec został zamordowany, rodzinna posiadłość zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf Nottingham, największy wróg Robina. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i staje do walki w obronie władcy, zyskując sławę szlachetnego rozbójnika. W drugoplanowych rolach wystąpiły gwiazdy kina - Morgan Freeman, Sean Connery i Alan Rickman. Film uważany jest za jedną z najlepszych produkcji o legendarnym Robin Hoodzie, a przewodni utwór Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do it for you” otrzymał w 1992 roku nominację do Oscara.

Film familijny „Cudowne dziecko” zobaczyć będzie można w Lany Poniedziałek (o godzinie 15:05). To historia osieroconego chłopca, który marzy o tym, by odnaleźć swoich rodziców. Wiedząc, że przed laty połączyła ich muzyka, wyrusza jej śladem w niezwykłą podróż do Nowego Jorku. Odtwórca głównej roli Freddie Higmore otrzymał za występ w tym filmie nagrodę Saturna. Zobaczymy można również m.in. Robina Williamsa, a muzykę stworzyli Hans Zimmer i Phil Ramone.

Wieczorną rozrywkę zapewni komediowy film przygodowy „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości” (o godzinie 20:00) z Gérardem Depardieu. Ta adaptacja francuskiego komiksu o przygodach dzielnego Galla Asterixa, dzięki imponującej scenografii i efektom specjalnym uznawana jest za jedną z największych europejskich produkcji ostatnich lat.

Stacja przygotowała również coś dla najmłodszych - w sobotni i poniedziałkowy poranek pokaże filmy animowane: przygodowy „Żółwik Sammy 2” (15 kwietnia br. o godzinie 7:15) oraz disneyowski klasyk „Dumbo” (17 kwietnia br. o godzinie 7:15).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...