reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Lombard. Życie pod zastaw” jesienią w TV Puls

dodano: 2017-05-29 14:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizja Puls rozpoczęła zdjęcia na planie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Producentem wykonawczym jest Studio A (ATM Grupa), za którym stoi sukces takich hitów telewizyjnych jak „Ranczo” (emisja w TVP1, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), „Miodowe lata” (emisja w kanałach Polsat 2 i TV6 - więcej tutaj) czy „Kasia i Tomek” (emisja w Comedy Central Family - więcej tutaj). Premiera serialu „Lombard. Życie pod zastaw” odbędzie się jesienią br. w TV Puls.

TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, a często także niebezpieczne. Idealne do pokazania w serialu. Jesienią br. widzowie TV Puls zobaczą te emocje w najnowszej produkcji „Lombard. Życie pod zastaw". To pierwszy polski serial rozgrywający się w środowisku właścicieli lombardu - absolutna nowość na rodzimym rynku telewizyjnym. Producentem wykonawczym jest Studio A.

- Pozytywne emocje oraz najlepsza rozrywka dla całej rodziny to jedne z głównych wyróżników Telewizji Puls. W tę strategię idealnie wpisuje się serial „Lombard. Życie pod zastaw”. Widzowie znajdą w nim fascynujące historie oraz bogatą galerię postaci. Cieszę się ze współpracy ze Studio A, skupiającym wokół siebie wybitnych fachowców. Ich doświadczenie, pasja oraz zrozumienie rynku sprawią, że „Lombard. Życie pod zastaw” będzie produkcją zrealizowaną na najwyższym poziomie

- powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls, nadawcy TV Puls.

- Jako Studio A jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc rozpocząć współpracę z Telewizją Puls, dynamicznie rozwijającą się stacją będącą coraz ważniejszym graczem na polskim rynku telewizyjnym. Widzom TV Puls chcemy opowiedzieć historię ludzkich losów zogniskowanych wokół instytucji lombardów. Lombardy są już stałym elementem pejzażu polskich miast, ale ludzie, którzy do nich przychodzą wraz z przedmiotami pod zastaw, przynoszą swoje niezwykłe historie. Wierzymy, że ten projekt będzie naszym wspólnym sukcesem

- powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.


Bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są: właściciel lombardu, jego rodzina, pracownicy oraz klienci, których poszczególne historie będą stanowić wątki kolejnych odcinków.

Widzowie poznają losy ludzi, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych okoliczności: będą to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, którym brakuje na imprezę i zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu chętnie zaglądają złodzieje i policjanci, a także zwariowani poszukiwacze okazji. Serial będzie w każdym odcinku prezentował inną historię, nierzadko kryminalną, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych.

„Lombard. Życie pod zastaw” - premiera jesienią 2017 roku w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...