reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Podwójnie zabójcze umysły, czyli czerwiec w AXN

dodano: 2017-06-05 01:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN W środę, 7 czerwca br. elitarna grupa agentów FBI będzie rozwiązywać kolejne sprawy kryminalne w najodleglejszych zakątkach świata w 2. sezonie serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” (emisja także w AXN Black). W środę, 21 czerwca br., inna grupa profilerów FBI będzie tropić najokrutniejszych morderców na terenie USA w 12. sezonie produkcji „Zabójcze umysły” (również w AXN Black, Fox i TVP2). W czerwcu br. AXN (AXN HD) pokaże także takie filmy jak: „Savages: Ponad bezprawiem” w reżyserii Olivera Stone’a, „21 gramów” w reżyserii Alejandro Gonzalesa Inarritu, „Park Jurajski”, „Zaginiony Świat: Jurassic Park” i „Park Jurajski 3”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zabójcze umysły: poza granicami” to drugi spin-off produkcji „Zabójcze umysły” (więcej tutaj). Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, która pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise) zajmuje się rozwiazywaniem spraw kryminalnych, dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki zajmą się m. in. sprawą porwania 23 członków kościoła amerykańskiego w Tanzanii oraz pogoni za seryjnym mordercą, który przeniósł swoje terytorium działania z Brooklynu do Tajpej. Premiera 2. sezonu serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” odbędzie się w środę, 7 czerwca br. o godzinie 21:00 w AXN. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o 21:00. Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie kanału AXN Black.

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu „Zabójcze umysły” (więcej tutaj). Grupie profilerów FBI, pod wodzą Aarona Hotchner'a (w tej roli Thomas Gibson), przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dwunastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnych morderców, którzy uciekli z więzienia, a także mordercę, który zmusza prominentnych mieszkańców Tampy do samobójstw. W nowym sezonie do zespołu dołączy agent specjalny Luke Alves (Adam Rodriguez). Premiera 12. sezonu serialu „Zabójcze umysły” odbędzie się w środę, 21 czerwca br. o godzinie 21:55 w AXN. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o 22:00. Dodajmy, iż serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów AXN Black (więcej tutaj), Fox (więcej tutaj) i TVP2.
 
Salma Hayek w filmie „Savages: Ponad bezprawiem”, foto: Francois Duhamel/Universal Pictures
Salma Hayek w filmie „Savages: Ponad bezprawiem”, foto: Francois Duhamel/Universal Pictures


„Savages: Ponad bezprawiem” to film zrealizowany na podstawie książki Dona Winslowa. Dwójka przyjaciół - Ben (Aaron Johnson) i Chon (Taylor Kitsch) - prowadzi świetnie prosperującą plantację marihuany. Ich interesem zaczyna interesować się Elena (Salma Hayek) - bezwzględna szefowa meksykańskiej mafii. Z Benem i Chonem kontaktuje się jej wysłannik - płatny zabójca, Lado (Benicio Del Toro). Początkowo proponuje im współpracę i podział zysków. Gdy odmawiają, porywa ich wspólną dziewczynę, „O” (Blake Lively). Dotychczas wyluzowani i pokojowo nastawieni do świata przyjaciele ruszają w pogoń za Lado. Złożyli przysięgę, że nie cofną się przed niczym, by odzyskać ukochaną. Niespodziewanie znajdą się w samym środku wojny mafii z policją, a ich sojusznikiem okaże się tajny agent Dennis (John Travolta). Premiera filmu „Savages: Ponad bezprawiem” odbędzie się w piątek, 2 czerwca br. o godzinie 21:00 w AXN.

Bohaterami filmu „21 gramów” są Jack Jordan (Benicio Del Toro) - były kryminalista za wszelką cenę starający się zmienić swoje życie na lepsze, Cristina (Naomi Watts) - młoda narkomanka, której dzięki pomocy męża udało się wyjść z nałogu, oraz Paul Rivers (Sean Penn) - śmiertelnie chory matematyk, czekający na transplantację serca. Przypadek sprawia, że losy tych trzech osób splatają się. Jack Jordan staje się sprawcą wypadku samochodowego, w którym ginie rodzina Cristiny. Paulowi Riversowi zostaje przeszczepione serce tragicznie zmarłego męża kobiety. Od tej chwili życie bohaterów diametralnie się zmienia. Premiera filmu „21 gramów” w sobotę, 10 czerwca br. o godzinie 22:00 w AXN.

W czerwcowe soboty AXN pokaże także premierowo „Park Jurajski”, „Zaginiony Świat: Jurassic Park” i „Park Jurajski 3” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...