reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Universal Channel w Polsce do końca 2017 roku

dodano: 2017-06-26 15:50 | aktualizacja: 2017-06-27 22:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Universal Channel NBCUniversal (Comcast Corporation) szykuje się do zmian w swoim portfolio w Polsce. Nadawca planuje wycofać z naszego rynku kanał Universal Channel (w obu wersjach - SD i HD, obie wersje mają identyczne ramówki). Początkowo stacja miała zakończyć nadawanie w nocy z 31 sierpnia na 1 września br. (więcej tutaj), ale nadawca zdecydował, iż kanał będzie obecny w Polsce do końca 2017 roku. Eliza Świderska, PR Manager Poland w NBCUniversal, w rozmowie z serwisem satkurier.pl mówi o planach spółki związanych z Polską.

Universal Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Strategia NBCUniversal opiera się na założeniu „mniej znaczy więcej” i właśnie w ten sposób działamy na światowych rynkach telewizyjnych, w tym na rynku polskim. Zgodnie z powyższym postanowiliśmy skoncentrować się na inwestycji w nasze pozostałe kanały, które doskonale odpowiadają na zapotrzebowanie odbiorców zainteresowanych konkretnymi gatunkami telewizyjnymi. Oprócz Universal Channel w skład naszego portfolio wchodzi: skupiony na tematyce kryminału i sensacji kanał 13 Ulica, popkulturowy E! Entertainment oraz kanał Scifi Universal. Universal Channel (wersje SD i HD) będzie dostępny na polskim rynku do końca 2017 roku. Dokładna data wyłączenia kanału na danej platformie zależy od indywidualnych ustaleń NBCUniversal z operatorami - poinformowała serwis satkurier.pl Eliza Świderska, PR Manager Poland w NBCUniversal.

Czy wprowadzicie za Universal Channel inny kanał do Polski? Jeżeli tak to jaki?
 

- Ciągle pracujemy nad optymalizacją naszych produktów oraz niestandardową dystrybucją kanałów, o czym może świadczyć dostępność portfolio NBCUniversal w serwisach OTT i IPTV - poinformowała serwis satkurier.pl Eliza Świderska.

Pojawiają się też doniesienia o możliwości sprzedaży przez NBCUniversal kanału Universal Channel w Polsce innemu nadawcy, przez co mógłby on wprowadzić swoją markę do ofert operatorów. Czy bierzecie taką możliwość pod uwagę?
 

- Nie mamy w planach sprzedaży kanału Universal Channel w Polsce. Universal Channel będzie dostępny na polskim rynku do końca 2017 roku - poinformowała serwis satkurier.pl Eliza Świderska.

Czy pozostałe kanały NBCUniversal obecnie dostępne w Polsce zostają na naszym rynku na dotychczasowych warunkach, czy też planujecie tu jakieś zmiany - wycofanie bądź zmianę marki?
 

- Polska niezmiennie pozostaje ważnym rynkiem dla NBCUniversal, o czym świadczą inwestycje dokonywane przez NBCUniversal na tym rynku. Koncentrujemy swoje działania i planujemy mocniej inwestować w kontent naszych innych kanałów z portfolio, do którego należą: skupiony na tematyce kryminału i sensacji kanał 13 Ulica, popkulturowy E! Entertainment oraz kanał Scifi Universal - poinformowała serwis satkurier.pl Eliza Świderska.


Universal Channel (SD/HD) to stacja filmowo-serialowa. Kanał jest dostępny w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Stacja w standardowej rozdzielczości zadebiutowała w Polsce 1 grudnia 2007 roku (więcej tutaj). 5 marca 2013 roku uruchomiono Universal Channel HD (więcej tutaj).
 
Universal Channel to stacja filmowo-serialowa. Na zdjęciu Stephen Amell (serial „Arrow”), Pamela Anderson („Słoneczny patrol”), Paulo Costanzo („Bananowy doktor”) i Julianna Margulies („Żona idealna”), foto: Comcast Corporation
Universal Channel to stacja filmowo-serialowa. Na zdjęciu Stephen Amell (serial „Arrow”), Pamela Anderson („Słoneczny patrol”), Paulo Costanzo („Bananowy doktor”) i Julianna Margulies („Żona idealna”), foto: Comcast Corporation

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

630 zł Więcej...

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...
reklama