reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg
Eleven Sports przedłuża prawa do rozgrywek EFL

dodano: 2017-08-03 10:17 | aktualizacja: 2017-08-03 11:01
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports

Eleven Sports EFL Cup Przygotowując się do startu piłkarskiego sezonu 2017/18 grupa Eleven Sports podpisała nową, pięcioletnią umowę z English Football League (EFL). Dzięki nowemu porozumieniu, kanały Eleven Sports mogą nadal pokazywać na żywo i na wyłączność mecze Sky Bet Championship, Sky Bet League One, Sky Bet League Two oraz Carabao Cup, czyli Pucharu Ligi Angielskiej, w Polsce, Belgii i Luksemburgu. Podpisanie obecnej umowy nastąpiło po wygaśnięciu poprzedniej, która obowiązywała od sezonu 2015/16.

EFL Eleven Sports Sky Bet Championship Carabao Cup


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports może pokazywać spotkania na żywo, z opóźnieniem oraz powtórki zarówno na antenach swoich trzech kanałów dostępnych w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych, jak i w serwisie internetowym elevensports.pl.
 

- Ściśle współpracujemy z właścicielami praw zapewniając im dotarcie do kibiców i interakcję z nimi. Podpisanie nowej partnerskiej umowy z EFL na pięć lat było możliwe między innymi dzięki pracy, którą wykonaliśmy wspólnie w poprzednich sezonach dostarczając kibicom wielkich emocji - mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający Grupy Eleven Sports. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości kontynuacji współpracy z EFL w Polsce, Belgii i Luksemburgu – w trzech krajach, w których piłka nożna jest niezwykle popularna.

- Cieszymy się z przedłużenia umowy z Eleven Sports, dzięki której stacja będzie pokazywać mecze Sky Bet EFL oraz Carabao Cup - mówi Shaun Harvey, dyrektor generalny EFL. - Globalizacja sportu oznacza, że zapewnienie sobie stałej obecności na zagranicznych rynkach ma dziś ogromne znaczenie. Jest ona szczególnie ważne dla naszych Klubów, które chcą jeszcze lepiej zaistnieć w świadomości widzów z innych krajów, między innymi właśnie z tych, w których pokazuje nas Eleven Sports.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piłka nożna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...