reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Miss Polonia poprowadzi „Koło fortuny” 9

dodano: 2017-08-13 17:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Koło fortuny” We wrześniu br., po kilku latach przerwy, na antenę TVP2 powróci teleturniej „Koło fortuny”. Jak ujawnił właśnie nadawca, obok wokalisty Rafała Brzozowskiego dziewiątą edycję tego programu poprowadzi Izabella Krzan, siatkarka, tancerka, Miss Polonia 2016, znana z dwójkowego magazynu „Lajk!”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Koło fortuny”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Izabella Krzan została w 2016 roku Miss Polonia, w przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski. W dyscyplinie tej w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich. Była także gospodynią magazynu „Lajk!”, emitowanego w TVP2 (więcej tutaj).

Jak informuje nadawca, prowadzących „Koło fortuny” wiele łączy. Doświadczenie telewizyjne, młodość, zamiłowanie do sportu. Stworzą zaskakujący duet, który sprawi, że teleturniej Dwójki będzie tętnił wigorem i pozytywną energią. Widzów czeka doskonała rozrywka i emocjonująca rywalizacja. Program powróci w zupełnie nowej odsłonie, m.in. z elementami muzyki na żywo (więcej tutaj).

Widzom Dwójki „Koło fortuny” znane jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 roku „Koło fortuny” nieprzerwanie emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii, Turcji, Hiszpanii Gruzji i Grecji.
 
Izabella Krzan i Rafał Brzozowski poprowadzą „Koło fortuny”, foto: TVP
Izabella Krzan i Rafał Brzozowski poprowadzą „Koło fortuny”, foto: TVP


„Koło fortuny” - sezon 9., premiera we wrześniu 2017 roku w TVP2 (TVP2 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...