reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tomasz Smokowski odchodzi z Canal+ [akt.]

dodano: 2017-08-30 14:18 | aktualizacja: 2017-08-30 18:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: SportoweFakty

Canal+ Tomasz Smokowski odchodzi z Canal+ po wielu latach pracy. Ten dobrze znany dziennikarz i komentator Canal+ ma teraz zamiar realizować „własne projekty”. Będzie prowadził program na YouTube, podają „SportoweFakty”.

Tomasz Smokowski


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tomasz Smokowski odejdzie z Canal+ po zakończeniu rundy jesiennej. Jak zaznaczył, nie ma to związku z sytuacją na rynku praw telewizyjnych. Jak wiadomo, stacja straciła prawa do pokazywania kilku czołowych lig, a wkrótce ma walczyć w przetargu na prawa do pokazywania Ekstraklasy.
 

- Jest ona podyktowana kiełkującą we mnie od wielu miesięcy chęcią zrobienia czegoś na własny rachunek - i co tu dużo kryć - na własne ryzyko. Być sobie sterem, żaglem i okrętem. Mam 43 lata i to może ostatni moment, by spróbować zbudować coś od nowa i od podstaw, żeby za 20 lat na starość nie żałować: A może mogłem się sprawdzić - powiedział Tomasz Smokowski (za „SportoweFakty”).

Według informacji serwisu „SportoweFakty”, Smokowski będzie tworzył własny program telewizyjny na YouTube. Podobno komentator negocjował z zarządem Canal+, by rozwijać nowy projekt równolegle, nie rezygnując z pracy w telewizji, ale nie uzyskał na to zgody.

Tomasz Smokowski pracuje w Canal+ od 1995 roku, a od listopada 2011 do lipca 2014 pełnił funkcję dyrektora ds. sportu. W ostatnim czasie kojarzony jest przede wszystkim z programem „Liga+ Extra”, prowadzonym wraz z Andrzejem Twarowskim.

Aktualizacja:
Dziennikarz piłkarski Andrzej Twarowski, współprowadzący program „Liga+ Extra”, w listopadzie br. tak samo jak Tomasz Smokowski odejdzie z Canal+, dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Zamierzają wspólnie uruchomić przedsięwzięcie internetowe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...