reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

23-25 października MiŚOT MEETING w Poznaniu

dodano: 2017-10-19 13:00
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MiŚOT MEETING

MiŚOT MEETING Konferencja dla Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych - MiŚOT MEETING odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-25 października 2017 roku. To połączenie konferencji iNET Meeting i Zjazdów organizowanych przez e-Południe (EPIX). Szczegóły na stornie meeting.misot.pl, a poniżej zapowiedź organizatora. SAT Kurier jest patronem medialnym tego wydarzenia.

MiŚOT MEETING


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zastanawiacie się, co Was czeka na MM?*

Jak u Hitchocka, zaczynamy trzęsieniem ziemi, potem napięcie już tylko wzrośnie. Czy pamiętacie, czym zakończył się wiosenny IMEI? Wg opinii wielu uczestników, była to najlepsza prezentacja ubiegłego meetingu. Tym razem panowie z Niebezpiecznika zaprezentują się w pierwszym dniu konferencji, tuż po jej otwarciu. Po tej prelekcji, nikt już nie spojrzy tak samo na swój komputer. I toster. Pamiętajcie, aby się nie spóźnić!

Na sali panelowej, zaraz po wystąpieniu gości specjalnych, rozpoczniemy BLOK MiŚOT. Zostaną w nim omówione wspólne projekty prowadzone dla małych i średnich, a większość z nich zostanie zaprezentowana ze szczegółami. W bloku dowiecie się między innymi o MiŚOT-owych projektach prospołecznych: Tele.Odpowiedzialni-CSR i Tele.Atmosfera, który to staje się bardziej eco. Nie zabraknie też aspektów technicznych tego przedsięwzięcia. W kwestii marketingu, powiemy wam o planach rozwoju Zgranej Paczki i współpracy z Nortis. Monika Kosińska powie wam jak uzyskać do 80% dofinansowania kosztów szkolenia swoich pracowników. Zostaną także omówione szczegóły projektów MiŚOT-Windykacja, Tele.Centrum, HGW CRM BSS/OSS, a w trakcie także prelekcja o tajemniczo-brzmiącym temacie: „Cześć, jestem tu nowy". Na koniec bloku krótkie podsumowanie, czyli PING z EPIX-a oraz PING z INET-u.

Równolegle na sali prelekcyjnej przedstawiciele sponsorów, nie tylko podzielą się z wami swoją wiedzą, ale z pewnością nie zabraknie także wielu przykładów z podwórka ich klientów. Na przykład Cambium, być może rozwieje wasze wątpliwości nt. przyszłości radia wśród ISP, Evio pochwali się nowościami w swojej infrastrukturze dla partnerów, a Infradata opowie o tajemniczych elektrycznych owcach. Będziecie mogli także posłuchać, a nawet zadać pytania przedstawicielom firm: Batna, 3s, Impakt, SGT, G-data, Flymobile, Korbank, Zyxel czy Alior bank.

Ale to jeszcze nie koniec. Pierwszego dnia odbywać się będą dwa rodzaje warsztatów. Na jednych z nich nauczycie się w praktyczny sposób możliwości wykorzystania facebooka do celów marketingowych, a podczas drugich dowiecie się o systemach dedykowanych dla ISP. Poznacie między innymi szczegóły takich systemów, jak NET47, MMS, czy aspekty monitoringu multicastów.

Drugi dzień rozpoczniemy od zadbania o wasze zdrowie. Nasz branżowy fizjoterapeuta, Przemek Knycz, na przykładzie własnego doświadczenia, udzieli wam praktycznych porad dotyczących utrzymania waszego ciała w najlepszym zdrowiu. A zaraz po nim dowiecie się, jak wy i wasi pracownicy możecie skorzystać z tańszej służby zdrowia dzięki karcie Enel-Med.

Następnie w sali panelowej rozpocznie się cykl wykładów prawnych. Wystąpią przed wami prawnicy z kancelarii itBLegal, KLARP i Orzeł. Wśród omawianych tematów znajdą się między innymi: amortyzacja infrastruktury telekomunikacyjnej, uprawnienia przedsiębiorcy z tytułu rękojmi, obowiązki operatora przy wdrożeniu usług głosowych, czy najnowsze informacje nt. wdrażanego w przyszłym roku RODO. Nie zabraknie też w tym panelu prelekcji także związanej z aspektami prawnymi dotyczącymi MiŚOT, prowadzonej przez znanego wszystkim, inż. Eugeniusza Gacę z KIGEIT. Po tym nastąpi z pewnością jeden z najciekawszych paneli tego dnia, który poprowadzi pan Eugeniusz. Na zakończenie drugiego dnia - Kosiarz umysłu. Piotr Michalak, specjalista od metod zarządzania i rozwoju, przekaże jak zbudować pozycję przywództwa rynkowego.

Równolegle tego dnia na sali prelekcyjnej Monika przekaże w tajemnicy 3 sekrety efektywnego przedłużania umów, a po obiedzie rozpoczną się prelekcje związane z pasywnymi światłowodami, czyli dzień PON. Na scenie między innymi Łukasz Szwajka zaprezentuje rozwiązania i doświadczenia z 5 lat od wdrożenia GPON w sieci ART-COM, a Marcin Kuczera sprawdzi, czy 3PP ONT to dobre rozwiązanie.

Jednak, to nadal nie wszystko. Organizatorzy MiŚOT Meeting wciąż pracują nad wzbogaceniem tegorocznej agendy. Spodziewajcie się jeszcze kilku niespodzianek. Dla uczestników spotkania równie ważną powinna być informacja, że w przeddzień konferencji, w poniedziałek 23 października odbędą się bardzo istotne konsultacje branży MiŚOT przy współudziale przedstawicieli naszej branżowej Izby Gospodarczej. Podczas tzw. Konsultacji KIKE omawiane będą stanowiska Małych i Średnich dla wielu projektów proponowanych przez Rząd. Czy to w kwestii OSE, IF POPC, BSA, dzierżawy słupów, czy współpracy z JST. Nie może tam zabraknąć twojego głosu. Wstępne wnioski i ustalenia z konsultacji zostaną przedstawione podczas pierwszego dnia meetingu. Natomiast wypracowana strategia posłuży władzom KIKE do realizacji zadań w ramach GRAP zgodnie z powierzonym mandatem. Wiele z tematów prawdopodobnie szerzej zostanie także poruszone na listopadowej KK.

MiŚOT MEETING to nie tylko praca. Podczas konferencji nie zabraknie miejsca na świętowanie. Na B4Party, z okazji swojego 10-lecia, zaprasza SGT - dostawca usług marki JAMBOX. Natomiast główną galę, jak zazwyczaj bywało, sponsoruje dla was firma Xbest i zaprasza na duet rozpoznawalny jako Bękarty STAND-UPu.

* MM - Kontynuując sukces współpracy przy wiosennej konferencji INET MEETING [EPIX INSIDE] organizatorzy zapraszają na jedno z największych tej jesieni spotkań organizowane przez i dla Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych – MiŚOT MEETING.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konferencje - prezentacje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...
reklama