reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Matki morderców” w listopadzie na CBS Reality

dodano: 2017-10-31 15:12
autor: Jakub Sulisz | źródło: CBS Reality

„Nastoletni mordercy” CBS Reality W listopadzie szczególnie polecamy premierę 2. sezonu produkcji własnej CBS Reality „Matki morderców”, w której prowadzący wraz z zespołem ekspertów bada, na ile trudne dzieciństwo mogło pchnąć seryjnych morderców do popełnienia zbrodni. W nadchodzącym miesiącu zapraszamy również do obejrzenia 1. sezonu serii „Tajniki zbrodni”.

„Nastoletni mordercy” CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Matki morderców
Każdy jest czyimś dzieckiem, nawet seryjny morderca… Gospodarzem programu jest specjalista do spraw kryminalnych, Donal MacIntyre. Prowadzący wraz z zespołem ekspertów bada, na ile trudne dzieciństwo mogło pchnąć seryjnych morderców do popełnienia zbrodni. Czy to relacje pomiędzy nimi a matkami przyczyniły się do tego, że stali się bezlitosnymi zbrodniarzami? Nowy sezon produkcji własnej CBS Reality to analiza pięciu nowych wstrząsających historii i jeszcze bardziej dysfunkcyjnych relacji morderców z matkami.
Od 6 do 10 listopada o 21:00 
 

Tajniki zbrodni
Program przedstawia najgłośniejsze sprawy kryminalne, które wydarzyły się w Australii i gościły na pierwszych stronach gazet, niekiedy na całym świecie. Seria ujawnia szokujące fakty związane z morderstwami, których dopuścili się członkowie rodzin i kochankowie, brutalnymi zabójstwami  dokonanymi przez nastolatków, oszustwami, przemocą i fatalnymi w skutkach obsesjami, jak również przypadkami rażących zaniedbań.
Od 13 do 23 listopada w dni powszednie o 21:00 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...