reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

W Chinach wystartował rosyjski kanał Katiusza

dodano: 2017-11-03 10:51
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Katiusza_logo_360px.jpg Nadawcy Pierwyj kanał i China Central Television uruchomili rosyjsko-chiński kanał telewizyjny Katiusza. Mieszkańcy Chińskiej Republiki Ludowej uzyskali dostęp do najlepszych programów kulturalnych, poznawczych i edukacyjnych z anteny Pierwyj, a także złotej kolekcji radzieckiej i rosyjskiej kinematografii. Dzięki pojawieniu się dwujęzycznego kanału, chińscy widzowie mają okazję poznać rosyjską sztukę, naukę, historię i nowoczesną kulturę. Katiusza nadaje program po rosyjsku z chińskimi napisami.

katyusha_logo_2_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pojawienie się na terytorium Chin kanału Katiusza rozszerza możliwości promowania rosyjskich towarów i usług. Na chwilę obecną kanał ma podpisany kontrakt z Narodowym Związkiem Turystycznym, który działa jako wykwalifikowany operator w tworzeniu i rozmieszczaniu reklam na chińskim rynku dla przedstawicieli rosyjskiego przemysłu turystycznego. Sprzedażą reklam w kanale Katiusza zajmie się Pierwyj kanał - Wsiemirnaja Siet.

Podstawą ramówki nowej stacji są filmy fabularne i dokumentalne oraz rosyjskie programy telewizyjne i projekty, które informują o możliwościach turystycznych rosyjskich regionów. W stacji można znaleźć najlepsze programy poznawcze dla dzieci, w tym stworzone we współpracy z firmą Roskosmos. Legendarne projekty, które ponad 20 lat cieszą się szerokim zainteresowaniem wśród widzów kanału Pierwyj. Koncerty wybitnych rosyjskich artystów, popularnych w Chinach. Wiele programów poświęconych jest wybitnym ludziom, którzy wnieśli nieoceniony wkład w rozwój Rosji, m.in. Gagarin, Brodski, Stanisławski, Plisiecka i Tichonow.

Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...