reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Anna i egzamin przywracający ją do zawodu

dodano: 2017-11-12 23:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska We wtorek, 14 listopada br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie premierowo jedenasty odcinek serialu obyczajowego „Diagnoza”. Produkcja ta pokazana zostanie również w ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas rutynowej operacji nagle mdleje anestezjolog Olga Bujak (w tej roli Beata Ścibakówna). Wolski (Maciej Zakościelny) rzuca się jej na ratunek, a Kacpra (Antoni Królikowski) prosi o dokończenie zabiegu. Kaleta sparaliżowany odpowiedzialnością, nie najlepiej sobie radzi. Zwierza się z tych przeżyć Dagmarze (Aleksandra Adamska), licząc na zrozumienie. Stażystka jest jednak zdegustowana brakiem pewności siebie Kacpra. Olga szybko dochodzi do siebie po omdleniu, ale Wolski decyduje, że powinna zostać na obserwacji. Bujak bagatelizuje jednak sprawę. Utratę przytomności tłumaczy zmęczeniem i niewyspaniem.

Artman (Adam Woronowicz) oznajmia Marcie (Magdalena Popławska), że ma duże szanse na posadę w Berlinie. Obiecuje, że zaczną nowe życie. Marta z trudem gra dobrą żonę... Po szpitalu roznosi się wieść o spodziewanym „awansie” Artmana. Ordynatorka Aleksandra Konieczna, „Na Wspólnej” w TVN, ITVN/TVN International i TVN Fabuła - więcej tutaj, „Belfer” w Canal+, Canal+ 1, Canal+ Seriale i Canal+ Film - więcej tutaj) jest na niego wściekła, że jej nie uprzedził.

Anna (Maja Ostaszewska) i Wolski decydują się jechać do Wiśniewskiego (Mariusz Drężek), radiologa z Gdańska. Niestety ten nie chce z nimi rozmawiać na temat tajemniczych przelewów od Artmana. Michał wychodząc zostawia Wiśniewskiemu namiary na siebie i Annę. Spanikowany radiolog dzwoni do Artmana i mówi, że Leśniewska u niego była. Jan jest bardzo zaskoczony. Jedzie do niego. Zastaje go w rozsypce - pijanego, z wyrzutami sumienia. Artman czuje, że Wiśniewski może ich zdradzić. Daje mu silne leki, których nie można łączyć z alkoholem...

Ze szpitala w Gdańsku Anna wydobywa kopie dokumentacji z feralnej operacji. Zdjęcia z tomografu są jednoznaczne - Anna źle opisała nerki, przez co wycięła pacjentce zdrowy organ. Leśniewska jest zdruzgotana. Zastanawia się czy w ogóle stawić się na egzamin przywracający ją do zawodu... Wolski ją mobilizuje. Anna zdaje go „śpiewająco”, może znów pracować, jako lekarz.

Olga ponownie mdleje. Jej koledzy lekarze zaczynają się o nią poważnie niepokoić. Przy okazji, podczas konsylium, orientują się, że nic o Oldze nie wiedzą, Bujak jest bardzo skryta. Agnieszka (Agnieszka Wosińska), druga anestezjolog, odwiedza Olgę. Jest bardzo przyjazna i pomocna. Czy między kobietami zawiąże się przyjaźń...?

Marta ma nawracające bóle w śródbrzuszu. W końcu zgłasza się do Tomasza Wolskiego na konsultację. Diagnoza jest zaskakująca. Zszokowana Marta prosi Tomasza o milczenie...

Co jeszcze wydarzy się w jedenastym odcinku serialu? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN
Maja Ostaszewska w serialu „Diagnoza”, foto: Iza Grzybowska/TVN
Dariusz Kordek i Józef Pawłowski w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Dariusz Kordek i Józef Pawłowski w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


„Diagnoza” - emisja we wtorki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/16 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/16 HD rozdziela sygnał niezależnie...

320 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama