reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Niespodziewana zmiana

dodano: 2017-11-21 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

TTV „Usterka” W środę, 22 listopada br. o godz. 22:00 na antenie telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo dwunasty odcinek dwunastego sezonu programu „Usterka”. Wcześniejsze serie można obecnie oglądać w ITVN Extra (TVN International Extra) i TTV. A co wydarzy się w nowej odsłonie „Usterki”? Gościnnie wystąpią Dagmara z programu „Królowe życia” i Mateusz Borkowski „BigBoy” z „Gogglebox. Przed telewizorem”.

TTV „Usterka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gospodarzami usterkowego domu jest narzeczeństwo - Mariola i Janusz. Para postanowiła uczcić swoją przeprowadzkę kameralną imprezę. Ale jak to często bywa, mała imprezka zamieniła się w dużą balangę. A rano, jak to rano - oprócz bólu głowy, w salonie gospodarze zastali wielki bałagan. Chipsy w dywanie, puste butelki i opakowania, resztki jedzenie, wylane alkohole i napoje. Mariola postanowiła, że nie będzie walczyła z tym brudem sama. Do posprzątania usterkowej kuchni i salonu wezwane zostały ekipy sprzątające.

W usterkowej reżyserce natomiast nie obejdzie się bez niespodzianek. Gościnnie wystąpią Dagmara z programu TTV „Królowe życia” (więcej tutaj) oraz miłośnik telewizji z Kielc - Mateusz Borkowski „BigBoy” z programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” (więcej tutaj).

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku „Usterki”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Mateusz Borkowski „BigBoy”, Barbara Romaniuk, Joachim Zeiske i Sylwia Bomba w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”, foto: TVN
Dominik Strzelec (w środku) w programie „Usterka”, foto: TVN
Dominik Strzelec (w środku) w programie „Usterka”, foto: TVN


„Usterka” - sezon 12., emisja w środy o 22:00 w TTV. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...