reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: Gwiazdy filmu „Listy do M. 3” zagrają o 1 mln zł

dodano: 2017-12-05 22:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Milionerzy” W środę i czwartek, 6 i 7 grudnia br. o godz. 20:55 na antenie telewizji TVN wyemitowane zostaną dwa odcinki specjalne dwunastego sezonu teleturnieju „Milionerzy”. Z pytaniami Huberta Urbańskiego zmierzą się aktorzy występujący w filmie „Listy do M. 3”, wyprodukowanym przez TVN, a dystrybuowanym przez Kino Świat, który możemy obecnie oglądać w kinach. Wygrana trafi do Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

TVN „Milionerzy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak („Rodzinka.pl” w TVP2, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze. Gwiazdy zagrają w szczytnym celu - swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Jak aktorzy poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego? Czy padnie to najważniejsze warte milion złotych?

12 pytań, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane - walkę o milion złotych rozpoczną aktorzy. Zbigniew Zamachowski oraz Borys Szyc jako pierwsi będą mieli okazję odpowiedzieć na niełatwe pytania prowadzącego. Które z nich przysporzy im największych trudności? Czy ich wiedza okaże się wystarczająca?

- Czeka nas niezwykle emocjonująca gra. To wspaniałe, że raz w roku możemy się spotkać i pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nie zazdroszczę uczestnikom, ponieważ spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Grają o pieniądze, które mają pomóc chorym dzieciom i dlatego każdy z nich chce zrobić wszystko, aby wygrać jak najwięcej

- tłumaczy Hubert Urbański.


Druga para graczy to Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek. Gwiazdy „Listów do M 3.” muszą wykazać się wiedzą z różnych dziedzin - historia, film oraz bajki to tylko niektóre z nich. Cenną umiejętnością będzie także opanowanie  emocji. Nie jest to łatwe zadanie, gdy w grę wchodzą ogromne pieniądze. Co w mikołajkowy wieczór wydarzy się w studiu „Milionerów”? Przekonamy się wkrótce

Dodajmy, iż nadawca pracuje już nad kolejnym, trzynastym sezonem programu „Milionerzy” (więcej tutaj).
 
Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc i Huber Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN
Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc i Huber Urbański w programie „Milionerzy”, foto: TVN


„Milionerzy” - sezon 12., emisja od poniedziałku do czwartku o 20:55 w TVN.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...
reklama