reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” 3 sukcesem TV4

dodano: 2017-12-15 19:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa Jak poinformował nadawca, emitowany w TV4 trzeci sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” notuje rekordowe wyniki oglądalności. Razem z serialami „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach TV4 i Polsat 1), „Na Wspólnej” (w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International) i „Barwy szczęścia” (w TVP2, TVP Polonia i TVP HD) jest on w czołówce najpopularniejszych seriali codziennych. Jak więc wyglądają te wyniki?

TV4 TV 4 Czwórka „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Dariusz Karpiński i Weronika Lewoń foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, wyniki trzeciej serii „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” są kolejnym potwierdzeniem spektakularnego sukcesu tej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu jesienią ubiegłego roku stała się czwartym najlepiej oglądanym serialem codziennym, ustępując jedynie takim produkcjom jak „Policjantki i policjanci” (emisja w kanałach TV4 i Polsat 1 - więcej tutaj), „Na Wspólnej” (w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i „Barwy szczęścia” (w TVP2, TVP Polonia i TVP HD - więcej tutaj).

Średnia widownia tego sezonu „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” przekroczyła 1,8 mln osób, a udziały w rynku wyniosły 12 proc., co oznacza blisko dwukrotny wzrost w porównaniu do pierwszego sezonu serialu. W ostatnich tygodniach emisji widownia serialu regularnie przekraczała 2 mln widzów, a rekordowy odcinek obejrzało ponad 2,2 mln widzów przy udziałach w rynku wynoszących 13,6 proc.

W paśmie emisji „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” - od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 - Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). 

Warto dodać, że finał tego sezonu - film telewizyjny „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć” wyemitowany w niedzielę, 3 grudnia br. o godzinie 20:00 - był bezkonkurencyjny w swoim paśmie. Przeszło 2,1 mln widzów oraz udziały w rynku na poziomie 13,2 proc. zapewniły Czwórce w porze jego emisji pierwszą pozycję w Polsce (dane: Nielsen Audience Measurement/NAM, za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj).

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.
 
Tomasz Radawiec, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek i Michał Kitliński w filmie „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, foto: Marcin Goleń/ATM Grupa
Tomasz Radawiec, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek i Michał Kitliński w filmie „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, foto: Marcin Goleń/ATM Grupa


„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” - emisja od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...