reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Pierwsze „Bitwy” w ekipie Tomsona i Barona

dodano: 2018-02-03 05:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 3 lutego br. o godz. 20:05 na antenie TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie jedenasty odcinek programu „The Voice Kids”. Odcinek będzie składał się z dwóch części: „Bitwy" oraz strefy „Sing off”. O miejsce w „Finale” walczyć będzie 18 utalentowanych, młodych artystów z zespołu, na czele którego stoją Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ewa Farna ma konkurencję?

Z ostatniego odcinka „Przesłuchań w ciemno” na pewno zapamiętamy 12-letnią Olivię Klinke, baletnicę, malarkę i przyszłą reżyserkę (więcej tutaj). Po brawurowym wykonaniu piosenki Ewy Farnej „Cicho” trenerom opadły szczęki i sukienki.

- W tak małej osóbce, taki głos. Ewa Farna na bank, jak to zobaczy, to będzie dumna

- zachwycał się Tomson.


Z kolei Baron dodał:

- Uważaj Ewka! Zobacz, co już rośnie.


Komplementy chłopaków jednak nie przekonały Olivii do dołączenia do ich drużyny, ponieważ dziewczynka zdecydowała się pracować dalej z Edytą Górniak. Ale czy Ewa Farna faktycznie może obawiać się młodszej konkurentki?

Dawid Kwiatkowski o swoim udziale w „The Voice Kids”: „Nowy ma zawsze najgorzej”

Takie słowa wypowiedział Dawid Kwiatkowski, zaraz po tym jak 12-letnia Olivia Klinke zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak. Dziewczynka wcześniej przyznała, że jest wielką fanką „dorosłego Voice’a”, dlatego zdecydowała się pracować dalej z trenerką, którą miała okazję zobaczyć już w minionych edycjach „The Voice of Poland”. Gdy Dawid Kwiatkowski to usłyszał stwierdził:

- No nie, to ja już jestem skreślony. Nowy ma zawsze najgorzej.


Czy rzeczywiście dzieciaki chętniej wybierają drużyny bardziej doświadczonych trenerów?

Antoni Karaś - najbardziej przebojowy chłopiec tej edycji

Antoni Karaś to 11-latek tysiąca talentów - lubi karate, historię Polski, harcerstwo i militaria. W wolnym czasie zgłębia wiedzę o katastrofie Titanica, skleja modele statków i od roku uczy się grać na gitarze. W ostatnim odcinku „The Voice Kids” chłopiec zaskoczył nie tylko wyborem repertuaru (zaśpiewał „Aleksandra Puszkina” Bułata Okudżawy), wysmakowaną polszczyzną, ale i poczuciem humoru. Kiedy Edyta Górniak starała się przekonać Antoniego do swojej drużyny, 11-latek nie krył wyraźnego rozluźnienia, a ich wymiana zdań rozśmieszyła wszystkich w studio.

- Czy ja mam wstać, żebyś mnie lepiej widział?

- dopytywała Edyta Górniak.

- A nie, nie. Ja panią bardzo dobrze widzę!

- parsknął śmiechem Antoni.


Po humorystycznym dialogu uczestnik zdecydował się dołączyć do zespołu Edyty Górniak. Jak będzie wyglądała jego dalsza droga w programie?

Połączyło ich jedno miasto

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” mogliśmy poznać 13-letniego Maksa Więckowskiego. To ambitny i pracowity lider zespołu taneczno-wokalnego Szalone Małolaty. Jego pasją jest musical - występował już w Teatrze Kwadrat i Teatrze Roma, ale największym marzeniem są występy na deskach Broadwayu. Swoje muzyczne pragnienia postanowił zrealizować w programie „The Voice Kids”, zaśpiewał przebój Justina Biebera „Love Yourself” i zaczarował trenerów.

- Coś ty zrobił? Skąd ty jesteś?

- pytała zaskoczona Edyta Górniak.


To pozornie neutralne pytanie okazało się przepustką dla Tomsona, który podobnie jak Maks pochodzi z Elbląga.

- Czy połączy nas jedno miasto, czy się jeszcze trochę postarać?

- zażartował Tomson.


Ten żelazny argument zjednoczył chłopaków i Maks zdecydował się pracować dalej z Tomsonem i Baronem. Czy to była dobra decyzja?

10-latka do Tomsona: „Ja  nie chcę pobrudzić fotela, tutaj siedzą gwiazdy”

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” pojawiła się 10-letnia Gabriela Piotrowska - uśmiechnięta gaduła, mała przylepa i miłośniczka kotów, która swoim wykonaniem „Kołysanki dla Okruszka” doprowadziła do łez trenerów. Po tym występie płakała Edyta Górniak, płakał Dawid Kwiatkowski, nawet Tomsonowi zaszkliły się oczy.

- To było takie, jak w bajce - magiczne, wrażliwe. Jak zaczęłaś śpiewać, to zaczarowałaś nas wszystkich

- skomentował Dawid Kwiatkowski.


Tomson i Baron chcąc przekonać dziewczynkę do dołączenia do swojej drużyny, zaprosili uczestniczkę na swój trenerski fotel. Wyraźnie zadowolona skorzystała z propozycji, ale za chwilę, ku zaskoczeniu wszystkich, skomentowała:

- Ja dziękuję, że mogę tu siedzieć, ale wolę iść do Edyty.


Ale czy piosenkarce uda się poskromić żywiołowy charakter małej Gabrieli?

Babcia jest tylko jedna

„Przesłuchania w ciemno” zawsze dostarczają wielu emocji. Tak było również w przypadku Jakuba Krajkowskiego, dla którego największą pasją nie jest ani piłka nożna, ani koszykówka, tylko muzyka. Jak sam przyznaje, z każdego wyjazdu przywozi coś, co wydaje z siebie dźwięki. Pochodzący z Działdowa chłopiec wykonał wzruszający utwór „Za szkłem” z repertuaru zespołu Bracia. Jego talent został doceniony przez Dawida Kwiatkowskiego, który jako jedyny nacisnął czerwony guzik.

- Sprawiłeś, że chciałem cię poznać, zaopiekować się tobą i cieszę się, że jest mi to dane

- powiedział do Jakuba.

- Wydawało mi się, że osobiście zaśpiewałeś tę piosenkę, ale może się mylę

- podsumowała występ Edyta Górniak.


Z programu widzowie dowiedzieli się, że chłopiec zadedykował utwór babci, która opiekuje się nim od dziecka i zastępuje mu rodziców. Jak potoczą się dalsze losy Jakuba w drużynie Dawida Kwiatkowskiego?

„Bo jak nie my to kto, pani Edyto?” - śpiewająca odpowiedź Eryka Waszczuka

Jednym z najbardziej interesujących występów ostatnich „Przesłuchań w ciemnio” było wykonanie piosenki „When a Man Loves a Woman” przez 11-letniego Eryka Waszczuka. Ten mały showman i elegancik narobił niezłego zamieszania w studio i otrzymał na wejściu bonus od publiczności w postaci fali oklasków i buziaków.

- Co ty zrobiłeś z naszą publicznością?

- pytał Dawid Kwiatkowski.

- Myślisz, że jak masz 11 lat, to możesz tak zawładnąć nami wszystkimi?

- skomentowała Edyta Górniak.


Wszyscy trenerzy nie ukrywali, jak bardzo chcieliby mieć Eryka w swojej drużynie.

- Jesteś kwintesencją tego, czego szukamy w tym programie. Stoisz i jesteś królem tej sceny. Do kogo nie pójdziesz, to będziesz w wybornych rękach. To ty budujesz jakość

- przekonywał Baron.


Ostatecznie młody uczestnik zaskoczył wszystkich trenerów i ze śpiewającą odpowiedzią udał się do zespołu Edyty Górniak.

3 fotele w ostatniej sekundzie

Oktawia Bernaś ma zaledwie 14 lat, a na scenie zachowuje się niczym dojrzała artystka. Posiada wielką świadomość muzyczną i mnóstwo scenicznego luzu. Do tego ten głos! Delikatna i ciepła barwa świetnie pasowała do piosenki „If I Were Sorry” Fransa Jeppssona Walla. Trenerzy do ostatniej sekundy trzymali w napięciu Oktawię i dopiero pod koniec występu nacisnęli czerwone guziki.

- My się nie zmówiliśmy, my tego nie ustawiliśmy, naprawdę

- powiedział Dawid Kwiatkowski wzruszonej dziewczynie.

- Walczyłaś pięknie, dźwięk za dźwiękiem. Bardzo mi się podoba twój stopień koncentracji, to jaka jesteś na scenie

- komplementowała Edyta Górniak.


Ostatecznie Oktawia, wielka fanka sportów ekstremalnych, zdecydowała się ostatecznie dołączyć do równie zakręconego duetu Tomsona i Barona. Jak sobie poradzi w kolejnym etapie programu?

Edyta Górniak obrażona na Dawida Kwiatkowskiego?

Karolina Szczurowska pochodzi ze śpiewającej rodziny, z którą przyjechała do programu „The Voice Kids”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” nastolatka zaśpiewała niezwykle trudny utwór Ariany Grande „One last time” i odwróciła fotele Edyty Górniak oraz Dawida Kwiatkowskiego.

- Twoja końcówka była niesamowicie wymyślona przez ciebie. Ja znam bardzo dobrze oryginał i tej linii melodycznej tam nie ma. Nie przekombinowałaś, tylko dałaś cząstkę siebie do tego utworu, tak, że wyszło to ze smakiem

- chwalił Dawid Kwiatkowski.

- Ja chcę porwać ciebie. Przyjdź tutaj do mojej drużyny

- nie dawała za wygraną Edyta Górniak.


Ostatecznie dziewczyna zdecydowała się dołączyć do zespołu Dawida Kwiatkowskiego, co dotknęło Edytę Górniak.

- Przyszedł tutaj taki nowy i się rządzi

- rzuciła na zakończenie.


Czy to oznacza początek konfliktu między trenerami?

Edyta Górniak walczy jak lwica na ostatniej prostej przed „Bitwami”

Ostatnie „Przesłuchania w ciemno” przyniosły widzom mnóstwo emocji, a trenerzy zrobili wszystko, by w ostatnim rzucie zgarnąć złote strzały. Tak było w przypadku Karoliny Wójtowicz - rozśpiewanej nastolatki, która swoim głosem potrafi rozbijać żyrandole. Jej mocny wokal spodobał się Edycie Górniak i Dawidowi Kwiatkowskiemu, którzy po raz kolejny musieli razem walczyć o tego samego uczestnika. Tym razem Górniak nie pozwoliła dać za wygraną Kwiatkowskiemu.

- Ja już mam plan na to, jak powinnyśmy pracować, gdybyś przystąpiła do mojej drużyny, żeby ci pomóc zapanować nad intonacją. Wszystko inne co masz jest przepiękne. Kolor, wyczucie, muzykalność, barwa głosu, wysmakowane ozdobniki... piękny materiał dla mnie do pracy

- zachwalała Karolinę.


Błagalny ton Dawida Kwiatkowskiego nie przekonał 15-latki, ponieważ, jak sama przyznała od dziecka zafascynowana jest Edytą Górniak i to z nią zdecydowała się kontynuować swoją muzyczną przygodę w programie.

Pierwsze „Bitwy” w „The Voice Kids”: drużyna Tomsona i Barona w „Kręgu życia”

- Ogromne emocje, genialne, dziecięce głosy, kibicujące rodziny oraz najlepsza loża komentatorów pod tą szerokością geograficzną. To wszystko w jednym z najbardziej emocjonujących etapów „The Voice Kids” - „Bitwach”! - zapowiadają twórcy programu.

Jedenasty odcinek będzie składał się z dwóch części: „Bitwy" oraz strefy „Sing off”. Widzowie przez trzy kolejne tygodnie będą śledzić wokalne zmagania dzieciaków z zespołów poszczególnych trenerów. Każdy weekend to inna drużyna - w tym tygodniu na pierwszy ogień pójdą utalentowane asy z talii Tomsona i Barona. W ramach „Bitew" chłopaki podzielą swoją ekipę na tria, a z każdego wybiorą tylko jedną osobę, która przejdzie do kolejnego etapu „Sing off".  W tej części programu Tomson i Baron z szóstki swoich podopiecznych będą musieli wytypować trzy osoby, które będą reprezentować ich drużynę w „Finale”. Młodzi artyści zaśpiewają piosenki, które stały się dla nich przepustką do dalszego etapu podczas „Przesłuchań w ciemno”. Dla których uczestników okażą się również paszportem do odcinka finałowego? Zanim jednak dzieciaki staną do „Bitew”, to razem z trenerami wystąpią we wspólnym utworze. Zaśpiewają „Krąg życia” i zabiorą widzów w niezwykłą podróż do krainy baśni.

- Pasja, miłość do muzyki, dobra zabawa i najlepsze, dziecięce głosy... co jeszcze jest potrzebne do zbudowania muzycznej bomby? Może śpiewający Baron, którego po raz pierwszy w tej edycji zobaczymy z mikrofonem, a nie tylko z gitarą? Podkręćcie więc głośniki, bo szykuje się prawdziwa, wokalna uczta - zachęcają twórcy programu.

Pierwsze „Bitwy” w ekipie Tomsona i Barona

Drużyny pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” skompletowane. Trenerzy szukali, znaleźli i wybrali wyjątkowo zdolne dzieci. Trochę ich poniosło, bo w każdym teamie miało być 15 uczestników, a okazało się, że będzie ich 18. Dzieciaki pokazały, że mają głosy i to nie byle jakie. Teraz czas na najbardziej emocjonujący etap programu - „Bitwy” i „Sing off”. W tym tygodniu na pierwszy ogień pójdą utalentowane asy z talii Tomsona i Barona. Kto z nich otrzyma bilet biznes klasy do odcinka finałowego?

Szczęśliwa osiemnastka z ekipy Afromental

W najbliższym odcinku „The Voice Kids” o miejsce w „Finale” walczyć będzie 18 utalentowanych, młodych artystów z zespołu Tomsona i Barona. Jak zapowiadają twórcy programu, przed nami sześć trzyosobowych „Bitew”, podczas których widzowie usłyszą największe polskie przeboje w nowych aranżacjach, a także najlepsze zagraniczne hity. Będzie wiele emocji, poleją się łzy wzruszenia - nie tylko uczestników, ale i trenerów. To właśnie na tym etapie Dawid Kwiatkowski, po usłyszeniu wielkiego przeboju Beyonce Knowles „I was here” dosłownie popłacze się i powie do chłopaków:

- Pozwólcie, że zostawię to tak jak jest. To będzie dla was najlepszą podpowiedzią.


Z kolei Edyta Górniak, zachwycona głosem jednej uczestniczki przyzna, że chciałaby usłyszeć jej głos na płycie w samochodzie.

Przed Tomsonem i Baronem trudne zadanie - będą musieli pożegnać aż piętnastu swoich podopiecznych. Jak chłopaki oceniają przygotowanie swojej drużyny tuż po warsztatach wokalnych?

- Cieszy nas, że tak szybko nasi podopieczni stali się drużyną. Energia, którą zastaliśmy podczas warsztatów wokalnych ogrzała nasze serducha i dała kopa do dalszej pracy. To, jak wymieniali się wzajemnie doświadczeniami, dzielili muzyką podśpiewując w grupach na głosy, cieszyło nas niezmiernie. Same warsztaty były już dla nas czystą przyjemnością. Nasze „gwiazdki” chłonęły wszelkie rady od razu wprowadzając je w życie. Największym zaskoczeniem byli najmłodsi uczestnicy, którzy doskonale przygotowali się do prób. Decyzje będą naprawdę trudne

- komentują chłopaki z Afromental.


Przypomnijmy, że w drużynie Tomsona i Barona znaleźli się: Aleksandra Brzuszkiewicz, Zuzanna Jabłońska, Wiktoria Tracz, Tytus Brzeziński, Oktawia Bernaś, Oliwia Kopiec, Amelia Andryszczyk, Michalina Porszke, Julia Wasilewska, Julia Jasińska, Natalia Święczkowska, Krystian Gontarz, Maks Więckowski, Maria Galińska, Michalina Włodarczyk, Stanisław Szymański,  Karolina Fryt oraz Emilia Piątkowska. Które głosy chłopaki zestawią w jednej „Bitwie” i komu podarują paszport do „Finału”?

Rachunek jest prosty: 18 dzielone na 6 i 3

„Bitwy” w „The Voice Kids” to kolejny etap zmagań małych artystów. W porównaniu do „The Voice of Poland”, muzyczne starcia będą wyglądały nieco inaczej. Odcinek zostanie podzielony na dwie części: „Bitwy” oraz strefę „Sing off”. Widzowie przez trzy kolejne tygodnie będą śledzić wokalne zmagania dzieciaków z teamów poszczególnych Trenerów. Każdy weekend to inna drużyna - w tym tygodniu na pierwszy ogień pójdą utalentowane asy z talii Tomsona i Barona. W ramach „Bitew” chłopaki podzielą swoją ekipę na tria, a z każdego wybiorą tylko jedną osobę, która przejdzie do kolejnego etapu „Sing off”. W tej części szóstka uczestników zaśpiewa piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, a Trenerzy wybiorą trójkę finalistów. Zanim jednak dzieciaki staną do „Bitew”, to razem z trenerami wystąpią we wspólnym utworze. Zaśpiewają „Krąg Życia” z filmu „Król lew” i zabiorą widzów w niezwykłą podróż do krainy baśni.

„The Voice Kids” - o programie

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Sing Off” oraz „Finału”. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie „Bitew” uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Jak informują twórcy programu, aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda „Bitwa” wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu „Sing Off”, w którym trenerzy wybiorą finalistów. W „Finale” zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie „Najlepszym głosem w Polsce” zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS-owego.

W pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiadają: wokaliści Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski oraz Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „The Voice of Poland” - więcej tutaj) i Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „The Voice of Poland”). Towarzyszy im Adam Zdrójkowski - aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
 
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Edyta Górniak i Karolina Wójtowicz w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Edyta Górniak i Karolina Wójtowicz w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Edyta Górniak i Antoni Karaś w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Edyta Górniak i Antoni Karaś w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak, Eryk Waszczuk i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP


„The Voice Kids” - emisja w soboty o 20:05 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...