reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Marzec z gwiazdami Hollywood w Stopklatce TV

dodano: 2018-02-22 11:53
autor: Jan Borejko | źródło: Stopklatka TV

Ludzie honoru Stopklatka TV Stopklatka TV zaprasza na wieczory w towarzystwie wielkich gwiazd kina. W marcu zobaczyć będzie można m.in. Leonarda DiCaprio w dramacie „Niebiańska plaża”, Jacka Nicholsona oraz Toma Cruise’a w filmie „Ludzie honoru”, Julię Roberts w thrillerze science-fiction „Linia życia” oraz Jima Carreya w komedii „Dick i Jane: Niezły ubaw”.

Linia życia Stopklatka TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pierwszy weekend marca stacja zabierze widzów w podróż do rajskiego świata. Dramat „Niebiańska plaża” w reżyserii Danny’ego Boyle’a to ekranizacja powieści Alexa Garlanda o tym samym tytule. W główną rolę – młodego i żądnego przygód Richarda – wcielił się Leonardo DiCaprio. Chcąc poznać smak prawdziwej przygody, mężczyzna wyjeżdża na Daleki Wschód. W Tajlandii otrzymuje mapę do ukrytej wyspy i postanawia odnaleźć tajemnicze miejsce. Wkrótce okazuje się, że życie w raju ma swoje ciemne strony. W filmie zagrała również Tilda Swinton, wcielając się charyzmatyczną przywódczynię społeczności żyjącej na wyspie.
 

Julię Roberts zobaczyć będzie można natomiast w thrillerze science-fiction „Linia życia”. Razem z Kieferem Sutherlandem i Kevinem Baconem zagrali grupę studentów medycyny, zafascynowanych zjawiskiem życia po życiu. Każdy z nich wprowadza się w stan śmierci klinicznej. Efekty niebezpiecznych eksperymentów szybko zaczynają przerażać samych naukowców.

„Wojna imperiów” to film przygodowy z 2015 roku z Jackiem Chanem, Johnem Cusackiem i Adrienem Brodym. Opowiada historię specjalnej jednostki, której zadaniem jest obrona najważniejszej drogi łączącej Chiny i Europę. Gdy Jedwabny Szlak chcą przejąć inne narody, żołnierze muszą stanąć do walki. W Huo Ana – dowódcę legionu – wcielił się mistrz azjatyckiego kina akcji Jackie Chan. W thrillerze „Ludzie honoru” również zobaczyć będzie można wielkie gwiazdy kina. Jack Nicholson zagrał dowódcę bazy marynarki wojennej na Kubie. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z żołnierzy, do akcji wkraczają prawnicy – Kaffee i Galloway, w których wcielili się Tom Cruise oraz Demi Moore.

W pozytywny nastrój wprowadzi widzów komedia z Chrisem Rockiem oraz Martinem Lawrence’em „Zgon na pogrzebie”. Gdy umiera senior rodu, cała rodzina zjeżdża się na pogrzeb. Przykra uroczystość bardzo szybko zmienia swój charakter i przeradza się w tragikomedię. „Dick i Jane: Niezły ubaw” to z kolei zabawny film sensacyjny z Jimem Carreyem, Téą Leoni oraz Alekiem Baldwinem. Dick jest szczęśliwym mężem i ojcem. Doceniony przez swojego pracodawcę, zostaje wiceprezesem firmy. Niestety spółka plajtuje i mężczyzna zostaje bezrobotny. Nie mając już nic do stracenia, Dick wraz z żoną postanawia dokonać kilku niewinnych rabunków. Film jest remakiem komedii o tym samym tytule z 1977 r. z Jane Fondą i Georgem Segalem.
 

Stopklatka TV przygotowała również w marcu specjalny cykl filmowy. W pięć kolejnych czwartków miesiąca wieczór poświęcony zostanie jednemu aktorowi, którego zobaczyć będzie można aż w dwóch filmach. 1 marca stacja zaprezentuje hity z Sharon Stone. W thrillerze „Gloria” zagrała ona dziewczynę gangstera, natomiast w filmie sensacyjnym „Sliver” wcieliła się w Carlę – młodą kobietę wciągniętą w erotyczną grę z nowo poznanym mężczyzną. W kolejnym tygodniu widzowie zobaczą Kirsten Dunst w komedii „Wieczór panieński”, a następnie w filmie kostiumowym „Maria Antonina”. Aktorka zagrała w nim tytułową postać – młodą królową Francji. Z kolei Colina Firtha stacja pokaże w filmie „Jak zostać królem”, za który aktor otrzymał Oscara, oraz w „Drugim życiu króla”, gdzie partnerowała mu Emily Blunt. Dramat biograficzny „Przebudzenia” oraz gangsterska historia „Prawo Bronxu” to z kolei produkcje, w których wziął udział znakomity aktor Robert De Niro. Natomiast w ostatni czwartek marca gwiazdą wieczoru będzie Jack Nicholson. Stacja planuje emisję thrillera „Wilk” oraz filmu sensacyjnego „Obietnica”.

W marcowe poniedziałki widzowie przeniosą się na Dziki Zachód. Na początku miesiąca zobaczyć będzie można współczesny western Rona Howarda „Zaginione”. Zagrali w nim Cate Blanchett i Tommy Lee Jones. Następnie stacja pokaże kultowe „El Dorado” z niezapomnianym Johnem Waynem w roli rewolwerowca. „Silverado” oraz „Bezprawie” to dwa westerny, w których zagrał Kevin Costner. Pierwszy z nich to nominowany do Oscara film, opowiadający o próbie wyzwolenia miasteczka Silverado spod skorumpowanej władzy. „Bezprawie” to debiut reżyserski Costnera, w którym czterech mężczyzn postanawia rozpocząć nowe, uczciwe życie i trzymać się wyłącznie Kodeksu Zachodu. Szybko jednak przekonują się, że w miasteczku rządzi okrutny szeryf, z którym będą musieli stoczyć walkę o własny honor.


Kiedy oglądać:

„Gloria” – 1 marca, czwartek godz. 20:00
„Sliver” – 1 marca, czwartek godz. 22:10
„Niebiańska plaża” – 3 marca, sobota godz. 20:00
„Zaginione” – 5 marca, poniedziałek godz. 20:00
„Wieczór panieński” – 8 marca, czwartek godz. 20:00
„Maria Antonina” – 8 marca, czwartek godz. 21:50
„El Dorado” – 12 marca, poniedziałek godz. 20:00
„Jak zostać królem” – 15 marca, czwartek godz. 20:00
„Drugie życie króla” – 15 marca, czwartek godz. 22:35
„Linia życia” – 18 marca, niedziela godz. 20:00
„Silverado” – 19 marca, poniedziałek godz. 20:00
„Przebudzenia” – 22 marca, czwartek godz. 20:00
„Prawo Bronxu” – 22 marca, czwartek godz. 22:35
„Zgon na pogrzebie” – 24 marca, sobota godz. 20:00
„Dick i Jane: Niezły ubaw” – 25 marca, niedziela godz. 20:00
„Bezprawie” – 26 marca, poniedziałek godz. 20:00
„Wilk” – 29 marca, czwartek godz. 20:00
„Obietnica” – 29 marca, czwartek godz. 22:40
„Ludzie honoru” – 30 marca, piątek godz. 20:00
„Wojna imperiów” – 31 marca, sobota godz. 20:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...