reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zatańcz ze mną” w kwietniu na Romance TV

dodano: 2018-03-13 15:06 | aktualizacja: 2018-03-13 15:21
autor: Jan Borejko | źródło: Romance TV

Jawa Pangandaran warsztat lalkarski Romance TV na wiosnę przygotował dla swoich widzów aż kilkanaście premier. Zaczniemy od Wielkanocy i serii filmów „Miodowe Panny”. W drugi dzień świąt stacja rozpocznie emisję absolutnie nowego formatu „Grzechy i grzeszki”. Czy spowiedź da się pokazać w zabawny sposób?

Zatańcz ze mną Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Widzowie będą mogli przekonać się w każdy poniedziałek o godz. 23:00. Natomiast w świąteczny poniedziałek przeżyjemy wiele „Rodzinnych przygód” z premierowym „Odpoczynek? Nie ma mowy!” o godz. 15:25. Z kolei w kwietniowe czwartki o godz. 21:00 Romance TV zaprasza na premierowe filmy z serii „Pozdrowienia ze Szwecji”, czyli cztery zupełnie nowe ekranizacje powieści Ingi Lindström . W ostatni weekend miesiąca stacja zabierze widzów w podróż „Statkiem marzeń”, a gdzie popłyniemy między innymi do Tanzanii.

Nowość w Romance TV – „Grzechy i grzeszki” w każdy poniedziałek o godz. 23:00
Od poniedziałku 2 kwietnia Romance TV rozpocznie emisję mini serii „Grzechy i grzeszki”. Serial jest swego rodzaju następcą „Par”, jednak akcja rozgrywać się będzie w… konfesjonale! W każdym odcinku widzowie będą świadkami przezabawnych spowiedzi. Kto przyjdzie do konfesjonału, co powie i jak poradzą sobie z tym księża? Tego formatu absolutnie nie wolno przegapić! Na emisję zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 23:00.
 

Wielkanoc z Romance TV
W niedzielę 1 kwietnia, stacja zaprezentuje premierowo trzyczęściowy film „Miodowe panny“. Widzowie wraz z bohaterkami wyruszą w podróż, latem 1986 roku. Nad węgierskim jeziorem Balaton dwie siostry z Erfurtu, mają nadzieję na spędzenie spokojnego urlopu. Nie wszystko jednak pójdzie zgodnie z planem. Zostaną poddane inwigilacji służb bezpieczeństwa NRD, a na Węgrzech będą zawierać znajomości, które zmienią ich życie na zawsze. Zapraszamy na trzyczęściową, trzymającą w napięciu serię filmów „Miodowe panny“, w Niedzielę Wielkanocną, od godz. 20:00. 

Wielkanocny Poniedziałek upłynie widzom w towarzystwie aż sześciu komedii o tematyce rodzinnych przygód. Zaczynamy od 7:45, a głównym punktem dnia będzie premiera „Odpoczynek? Nie ma mowy!“ o godz. 15:25, gdzie poznamy historię Gunduli Bundschuh, która podczas wyjazdu planuje naprawić relację z mężem. Niestety jej teściowa zabiera na urlop dziwnych krewnych. Czy uda się to jeszcze uratować? 
Pozdrowienia ze Szwecji – czyli premierowe czwartki z ekranizacjami powieści Ingi Lindström 
 

Romance TV w każdy czwartek kwietnia o godz. 21:00 wysyłać będzie pozdrowienia ze Szwecji i zabierze widzów w świat Ingi Lindström. 5 kwietnia zapraszamy na premierę „Witaj na świecie”. Tydzień później pokażemy „Zatańcz ze mną”. 19 kwietnia zobaczyć będzie można „Korowód miłości w Samlund”, serię zakończy zaś „Powrót”, który widzowie obejrzą 26 kwietnia.

Afryka cię wzywa, czyli podróże „Statkiem marzeń”
W ostatni weekend kwietnia, Romance TV pragnie rozbudzić chęć do dalekich podróży i zabierze widzów aż do Afryki. Od piątku do niedzieli stacja pokaże codziennie po dwa filmy z tej kultowej serii. Rozpoczynamy premierą „Statek marzeń: Tanzania” w piątek, 27 kwietnia o godz. 21:00, gdzie poznamy Robin Schmelting, która płynie do Tanzanii, by poznać testament zmarłego ojca, a przy okazji uzdrowić i uratować swój związek z niewiernym mężem. Nie ułatwia jej tego dawno niewidziany brat, który niespodziewanie pojawia się na statku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama