reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wszystkie LG OLED TV na Audio Video Show 2018

dodano: 2018-11-16 12:38 | aktualizacja: 2018-11-16 14:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: LG

LG_OLED_ThinQ_G8_360px.jpg Podczas Audio Video Show 2018 w Warszawie LG po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje telewizor OLED z serii G. Oznacza to, że wszyscy odwiedzający PGE Narodowy w dniach 16-18 listopada będą mogli zobaczyć w jednym miejscu pełną gamę telewizorów LG ThinQ OLED. Ponadto, w sobotę 17.11 oraz niedzielę 18.11 odbędą się prelekcje ekspertów z branży dotyczące technologii OLED.

LG_OLED_ThinQ_G8_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

LG ThinQ OLED z serii G po raz pierwszy w Polsce
Audio Video Show 2018 będzie pierwszą okazją na poznanie wszystkich telewizorów LG ThinQ OLED. Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie telewizor OLED z serii G, charakteryzujący się efektownym designem oraz zintegrowanym soundbarem. Wydarzenie będzie pierwszą okazją w Polsce na poznanie jego możliwości.

Telewizor LG ThinQ OLED G8 gwarantuje niesamowite doświadczenia wizualne, wyświetlając ponad miliard kolorów, w tym doskonałą czerń. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów, urządzenie wyposażone zostało w technologię Aktywnego HDR Dolby Vision™ oraz system dźwięku Dolby Atmos®. Niezbędnym elementem każdego współczesnego telewizora są funkcje Smart. Dzięki zastosowaniu webOS użytkownik może w prosty i intuicyjny sposób włączyć najpopularniejsze aplikacje do oglądania filmów, seriali czy słuchania muzyki. Cały proces ułatwia pilot LG Magic, dzięki któremu nawigowanie po menu jest niezwykle proste i intuicyjne.

Telewizory LG ThinQ OLED charakteryzują się nie tylko najlepszą na świecie jakością obrazu. Wyposażone zostały w sztuczną inteligencję, która doskonale radzi sobie z komendami w języku polskim. I to na bardzo zaawansowanym poziomie - telewizor na bieżąco uczy się nowych określeń, poszerzając możliwości naturalnej komunikacji. O ile jeszcze niedawno telewizory reagowały tylko na komendy z zamkniętej listy, to dziś wystarczy powiedzieć na przykład „ścisz”, „zamilcz”, „zbyt cicho”, aby telewizor wykonał konkretne zadanie. Taki sposób obsługi telewizora sprawia, że jest ona bardzo prosta i intuicyjna, również dla najmłodszych oraz osób starszych.

Wykład: Inteligentne urządzenia LG ThinQ OLED TV w dedykowanej LG Sali Platynowej 3
Jednym z punktów Audio Video Show 2018 będzie warsztat „Inteligentne urządzenia LG ThinQ OLED TV” prowadzony przez ekspertów z HDTV Polska - Piotra Gmerka oraz Macieja Kopera. Podczas wystąpienia eksperci pokażą zalety technologii OLED wykorzystując zarówno najbardziej popularne urządzenia multimedialne, czyli odtwarzacze Blu-ray oraz Xbox One X, ale również profesjonalny sprzęt pomiarowy.

Prezentacja będzie dotyczyła m.in. fachowej kalibracji 3D LUT unikalnej w tym roku dla telewizorów LG. Wykłady rozpoczną się w dedykowanej LG Sali Platynowej 3 na PGE Narodowym w sobotę o godz. 11:00 oraz w niedzielę o 15:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...