reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

15. urodziny kanału MiniMini+

dodano: 2018-12-06 14:30 | aktualizacja: 2018-12-06 14:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+/satkurier.pl

Rybka MiniMini prezent urodziny 20 grudnia 2003 roku wystartował kanał MiniMini, który następnie 11 listopada 2011 roku zmienił nazwę na MiniMini+ i ruszył w wersji HD. Zatem Rybka MiniMini kończy w grudniu 15 lat. Z tej okazji nadawca przygotował moc atrakcji oraz konkursów, aby widzowie wspólnie z nim mogli świętować urodziny.

Rybka MiniMini prezent urodziny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla Rybki MiniMini. Od 20 grudnia 2003 roku bohaterka stacji bawi i uczy maluchy w całej Polsce. Z okazji jej 15. urodzin twórcy Rybki przygotowali dla niej i jej fanów fantastyczne prezenty: konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz możliwość porozmawiania z Rybką na żywo w kinach.

Rybka MiniMini przygotowała dwa konkursy dla najmłodszych widzów. Pierwszy z nich, „Urodziny z Rybką MiniMini”, zachęca najmłodszych widzów oraz ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki. Konkurs startuje w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni przyjęciem urodzinowym oraz upominkami zorganizowanym przez stację. Więcej informacji o akcji na stronie: urodziny.miniminiplus.pl.

Dla spóźnialskich Rybka ma jeszcze jedną propozycję i zaprasza fanów do pokazania się obok niej na ekranie. Całoroczny konkurs: „Moje urodziny” wystartuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu „Moje urodziny” na antenie MiniMini+ pokazywane będą zdjęcia jubilatów.

Solenizantka świętuje swoje urodziny również w Multikinach! Rybce podarowano niezwykły prezent, możliwość porozmawiania z widzami na żywo. Twórcy Interaktywnego Show, stacja MiniMini+, polska sieć kin Multikino oraz firma Verne Vision, przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Więcej informacji o projekcie oraz grudniowych emisjach można znaleźć pod linkiem: grudniowe show z Rybką MiniMini w Multikinach w całej Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

69 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama