reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Premiery w lutym na FOX

dodano: 2019-01-11 14:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: FOX

FOX The Walking Dead Wszyscy fani adaptacji książek i komiksów już mogą zacierać ręce, bo z drugą połową 9. sezonu powróci „The Walking Dead", w którym nowym zagrożeniem dla wszystkich bohaterów będą tak zwani Szeptacze. To jednak nie wszystko, bo także w lutym swoją premierę będzie miał serial Przejście oparty na książce Justina Cronina o tym samym tytule. Dodatkowo z 5. sezonem powrócą strażacy z Chicago Fire oraz po przerwie lekarze w 15. sezonie Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Do tego wielbiciele filmów będą mogli oglądać Królewnę Śnieżkę i łowcę, Górę czarownic oraz Wodny świat.

FOX Przejście


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przejście, sezon 1
W tajnej bazie armii amerykańskiej w Kolorado trwają badania nad rzadkim wirusem, który został odkryty kilka lat wcześniej w boliwijskiej dżungli. Eksperymenty prowadzone są pod nazwą „Projekt Noah”. Wirus wydłuża życie i zwiększaja siłę fizyczną. Jednak okazuje się, że są też skutki uboczne jego działania, gdyż zmienia ludzi w istoty podobne do wampirów, zwanymi Wirolami. Widząc jak silne stają się te „istoty” wojsko chce wykorzystać je do własnych celów, bo nowy gatunek wydaje się doskonałą bronią biologiczną. Jednak dopóki trwają badania zarażeni przetrzymywani są w specjalnej, tajnej placówce. Nikt jeszcze nie podejrzewa, że eksperyment może wymknąć się spod kontroli i zagrozić całej ludzkości.

To właśnie tam agent specjalny FBI Brad Wolgast (Mark-Paul Gosselaar, Cenny ładunek) dostarcza wybranych przez agencję ludzi, którzy mają zostać poddani eksperymentom. W kolejnej fazie projektu wirus ma zostać podany dziecku. Dlatego Wolgast dostaje za zadanie dostarczenie do Kolorado dziesięcioletniej dziewczynki o imieniu Amy (Saniyya Sindey), która po śmierci matki trafiła do domu opieki. Jednak po przejęciu dziewczynki w agencie zaczynają budzić się wyrzuty sumienia aż w końcu postanawia porzucić swoją pracę i pomóc jej uciec przed czekającym na nią niebezpieczeństwem. Od tej pory pomiędzy nim a Amy tworzy się niezwykle silna więź. Oboje będą musieli stawić czoła amerykańskiej armii, agentom specjalnym oraz bezwzględnym naukowcom.
 

Serial oparty na trylogii Justina Cronina: Przejście, Dwunastu i Miasto Luster. W jednym z wywiadów autor książek powiedział: Spędziłem nad tym materiałem w sumie 10 lat z taką myślą, że pewnego dnia uda się stworzyć z tego serial telewizyjny. To co mogę teraz powiedzieć, to że jest cudowny.

Za sterami serialu stoją Liz Heldens oraz Matt Reeves (Ewolucja planety małp). Wśród producentów jest także Ridley Scott (Gladiator, Obcy). W obsadzie znaleźli się również: Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sindey, Vincent Piazza, Brianne Howey, Jamie McShane, Caroline Chikezie oraz Emmanuelle Chriqui.
Premiera Przejścia odbędzie się w poniedziałek 18 lutego o godz. 21:05 tylko na FOX!

The Walking Dead, sezon 9
Finał pierwszej połowy 9. sezonu The Walking Dead, który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego najwierniejszego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu, bohaterowie walcząc z hordą wygłodniałych zombie, natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, która ubierając się w skóry zombie, żyje i porusza się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i ulubionych bohaterów – Jesus (Tom Payne). Kim jest nowe zagrożenie, z którym będą mierzyć się bohaterowie?

Szeptacze to nie jest zwykła grupka osób, które znalazły sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, polując i brutalnie mordując zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), obok której stoi jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst), a także córka Lydia (Cassady McClincy).

Co czeka na bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować ich jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się obcych dla siebie nawzajem, ale pod pewnymi względami nie poznają też samych siebie. Jednak po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli zebrać siły, aby połączyć się i rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym co ich czeka, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa.

Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.
 

Chicago Fire, sezon 5
Akcja Chicago Fire serialu skupia się wokół heroicznych strażaków i paramedyków pracujących w Chicagowskiej Straży Pożarnej, a dokładnie w Remizie 51. Oprócz bohaterskiego nastawienia bohaterów i spektakularnych akcji ratowniczych będziemy również świadkami ich codziennego życia i problemów z którymi muszą się mierzyć kończąc służbę.
Premiera: poniedziałek 18 lutego o godz. 15:25

Grey's Anatomy: Chirurdzy, sezon 15
W najnowszej odsłonie nadal obserwujemy życie Meredith Grey i zespołu towarzyszących jej lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle, którzy na co dzień podejmują trudne decyzje dotyczące życia i śmierci. To nie tylko opowieść o sytuacjach wyłącznie medycznych, ale również o przyjaźni i miłości. Lekarze odkrywają, że ani medycyna, ani codzienne życie nie mogą być zdefiniowane jako czarne albo białe.
Premiera: środa 6 lutego o godz. 22:00 (od 9. odcinka)


Filmowy luty na FOX:
  • Królewna Śnieżka i Łowca
sobota 2 lutego godz. 20:10
  • Góra czarownic
sobota 2 lutego godz. 22:45
  • Wodny świat
sobota 9 lutego godz. 20:10
  • Ocean's Eleven: Ryzykowana gra
sobota 16 lutego godz. 20:10
  • Ocean's Twelve: Dogrywka
sobota 23 lutego godz. 20:10


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...