reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraiński przedsiębiorca z Polski uruchomi nowy kanał

dodano: 2019-03-10 09:53 | aktualizacja: 2019-03-10 10:40
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Pilot telewizja Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia wydała licencję na nadawanie satelitarne Zoryanij. Kanał będzie emitował informacje, programy analityczne i filmy. Właścicielem jest ukraiński biznesmen przebywający w Polsce.

Narodowa Rada Ukrainy ds. telewizji radia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Andriej Wowk, przedsiębiorca mieszkający w Polsce, posiada dwa obszary działalności: medycyna i wyzdrowienie. Twórca na swój kanał przeznaczy 8,4 mln hrywien. Ma przy nim pracować 120 ludzi. Studio telewizyjne będzie zlokalizowane w dawnej siedzibie Kyjiwenergo w Kijowie.

Zoryanij będzie ukierunkowany konkretnie na człowieka i ma dawać inspirację do życia w przeciwieństwie do "szarej linii prasowej". Informację mają dotyczyć prawdziwych ludzkich opowieści. Symbolem kanału będzie światło, a mottem „Szukajmy światła razem”. Ramówka przewiduje również programy dla dzieci i młodzieży, podróżnicze po Ukrainie, programy typu lifehacking i prezentujące profile Ukraińców znanych na całym świecie.

Przypomnijmy, że licencję na emisję satelitarną otrzymały też kanały Ukrlive i Perszyj Niezależnyj. Wszystkie planowane stacje mają kłaść nacisk na informacje.

Źródło: telekritika.ua

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Wskaźnik SF-9002 HD Schwaiger

Wskaźnik sygnału z identyfikacją satelitów - producent Schwaiger - Niemcy....

940 zł Więcej...
reklama