reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30.03-1.04 Polsat Sport: UFC, MotoGP i derby

dodano: 2019-03-29 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 30-31 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Het Liga, Bundesliga, 2. Bundesliga, Major League Soccer (MLS), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, curling, Formuła 1, Formuła 2, Moto2, Moto3, MotoGP, Nice 1. Liga Żużlowa, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) i FIFA 19 Ekstraklasa Cup.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, badminton (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj) i FIFA 19 Ekstraklasa Cup (więcej tutaj).

Plan emisji:

30 marca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

8:30 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

8:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

10:00 Polsat Games, e-sport: FIFA 19 Ekstraklasa Cup

10:50 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

11:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

11:15 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 1. wyścig

12:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

12:07 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza

12:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: 3. sesja treningowa
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

12:55 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: 1. FC Union Berlin - SC Paderborn 07
komentuje: Michał Mitrut

13:00 Polsat Sport News, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: półfinał

13:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

13:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

14:45 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

14:50 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

15:00 Polsat Sport Extra, Het Liga: FK Mlada Boleslav - AC Sparta Praga

15:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: sesja kwalifikacyjna
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Genoa CFC Genua
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - FC Bayern Monachium
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

15:25 w nSport+ i 16:00 w Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: PGE Vive Kielce - HC Motor Zaporoże

16:35 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

17:25 Ipla, Het Liga: SK Slavia Praga - FC Slovan Liberec

17:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk

17:30 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Katowice

17:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

17:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Empoli FC
komentują: Piotr Dumanowski i Piotr Czachowski

17:55 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Mediolan

18:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - New York Red Bulls Nowy Jork

18:25 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

18:55 w nSport+ 19:00 i w Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: HBC Nantes - Rhein-Neckar Löwen

19:05 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

20:00 Polsat Sport i Polsat Sport Fight, gala bokserska w Liverpoolu

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - AC Milan Mediolan
komentują: Mateusz Święcicki i Dominik Guziak 

20:00 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski
komentują: Piotr Olkowicz i Michał Korościel,

20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: AZ Alkmaar - FC Groningen

21:00 w Eurosporcie 1 i 23:00 w Polsacie Sport News, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge, faza grupowa: Japonia - Włochy

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 30 na 31 marca (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport, UFC on ESPN

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

3:00 Polsat Sport Extra, gala bokserska w Indio

3:00 Polsat Sport News, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge, faza grupowa: Szwecja - Chiny

4:00 Polsat Sport, gala bokserska w Filadelfii

31 marca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:30 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: finał

10:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: finał

10:00 Polsat Games, e-sport: FIFA 19 Ekstraklasa Cup

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: finał

12:00 Polsat Sport Extra, badminton, turniej BWF World Tour w New Delhi: finał

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Parma Calcio - Atalanta BC Bergamo
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia

13:00 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Real Betis Balompie Sewilla
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

13:15 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 2. wyścig

13:30 Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Holstein Kiel Kilonia
komentuje: Michał Mitrut

14:25 Polsat Sport News, Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam

14:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie Moto3

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

14:45 Polsat Sport Extra, PlusLiga, faza play-off: Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:55 Eleven Sports 2, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

15:10 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie Moto2

15:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: parada kierowców
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica

15:30 Eleven Sports 4, Bundesliga: Hannover 96 Hanower - FC Schalke 04 Gelsenkirchen
komentują: Sebastian Chabiniak i Tomasz Urban

15:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie MotoGP

16:10 w Eleven Sports 1 i 17:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: wyścig
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica (w Eleven Sports 1)

16:10 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Valencia CF Walencja
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda

16:40 Polsat Sport News, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:55 Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału:  MOL-Pick Szeged - Orlen Wisła Płock

17:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto3

17:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Calzedonia Verona

17:55 Ipla, SuperLega, ćwierćfinał fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza

17:55 Eleven Sports 4, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - US Sassuolo Calcio
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

18:10 Eleven Sports 3, Bundesliga: Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

18:20 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto3

18:25 Eleven Sports 2, La Liga Santander: Real Valladolid - Real Sociedad San Sebastián
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Miami: finał gry pojedynczej

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Real Madryt CF - SD Huesca
komentują: Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak

20:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie MotoGP

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Inter Mediolan - SS Lazio Rzym
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski

20:30 Polsat Sport, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

22:00 Polsat Sport News i Eurosport 2, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge, faza grupowa: Japonia - Norwegia

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 31 marca na 1 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)

0:10 Polsat Sport Extra, „Magazyn kolarski InCycle” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

2:50 Polsat Sport, Major League Soccer (MLS): Los Angeles Galaxy - Portland Timbers

3:00 Polsat Sport Extra, curling, mistrzostwa świata w Lethbridge, faza grupowa: Niemcy - USA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama