reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

23-25.03 Polsat Sport: Eliminacje, derby i mistrzostwa

dodano: 2019-03-22 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 23-24 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, Fortuna 1. Liga, Major League Soccer (MLS), Rugby Europe Trophy, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, biathlon, curling, snowboard, Nice 1. Liga Żużlowa, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, tenis ziemny oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS).

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Rugby Europe Trophy (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj).

Plan emisji:

23 marca (sobota)

6:00 Polsat Sport News, „Pro Bull Riding” - magazyn

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

6:00 Eleven Sports 2, La Liga Santander: „Magazyn ligi hiszpańskiej” - magazyn

6:30 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

7:07 Polsat Sport News, „Monster Jam” - magazyn

9:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: „Magazyn ligi niemieckiej” - magazyn

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:30 Polsat Sport Extra, „Magazyn kolarski InCycle” - magazyn

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim: „Magazyn ligi włoskiej” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin

13:00 Polsat Sport News, snowboard, Puchar Świata w Winterbergu: slalom równoległy

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie

14:45 Polsat Sport Extra, Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa

14:45 w Eurosporcie 1 i 20:00 w Polsacie Sport News, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg na dochodzenie kobiet

14:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Gruzja - Szwajcaria
komentuje: Robert Zieliński

15:00 Polsat Sport Fight, Rugby Europe Trophy: Polska - Szwajcaria

16:30 Polsat News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

16:45 w Eurosporcie 1 i 23:00 w Polsacie Sport News, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg na dochodzenie mężczyzn

16:50 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn

17:25 Eleven Sports 1 i Canal+ Sport, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: HC Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1) oraz Robert Skrzyński i Tomasz Rosiński (w Canal+ Sport)

17:30 Polsat Sport Extra, PlusLiga: Trefl Gdańsk - MKS Będzin

17:50 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Szwecja - Rumunia
komentują: Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek

17:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Gibraltar - Irlandia
komentuje: Marcin Kalita

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Malta - Wyspy Owcze

19:00 w Eurosporcie 2 (w sobotę, 23 marca br.) i 4:30 (w nocy z soboty na niedzielę, z 23 na 24 marca br.) w Polsacie Sport News, curling, mistrzostwa świata kobiet w Silkeborgu: półfinał

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 w Polsacie Sport Fight i 23:00 w Polsacie Sport Extra, gala bokserska w Londynie

20:25 Eleven Sports 1 i Canal+ Sport, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: HC PPD Zagrzeb - HC Vardar
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1)

20:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

20:35 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Hiszpania - Norwegia
komentują: Cezary Kowalski i Dariusz Wdowczyk

20:35 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Włochy - Finlandia
komentuje: Jakub Polkowski

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Liechtenstein - Grecja
komentuje: Marcin Lepa

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Armenia

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:50 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 23 na 24 marca (z soboty na niedzielę)

0:05 w Ipli i 0:30 w Polsacie Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej

0:30 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Philadelphia Union - Columbus Crew

1:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

24 marca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

7:07 Polsat Sport News, curling, mistrzostwa świata kobiet w Silkeborgu: półfinał

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 w Eurosporcie 2 i 10:07 w Polsacie Sport News, curling, mistrzostwa świata kobiet w Silkeborgu: mecz o miejsca 3. i 4.

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga: TBV Start Lublin - Arka Gdynia

13:35 w Polsacie Sport Extra i 13:45 w Eurosporcie 1, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg ze startu wspólnego kobiet

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Północ - Południe

14:45 Polsat Sport Extra, PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów

14:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Walia - Słowacja

14:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Kazachstan - Rosja

15:30 w Canal+ Sport i 15:55 w Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged
komentują: Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w Canal+ Sport) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven Sports 1)

16:15 w Eurosporcie 1 i 23:00 w Polsacie Sport News, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:45 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

17:30 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Profi Credit Bielsko-Biała

17:50 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Izrael - Austria

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Węgry - Chorwacja

17:50 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: San Marino - Szkocja

17:55 Eleven Sports 1, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, 1/6 finału: Sporting CP - Telekom Veszprém HC
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

17:55 Ipla, SuperLega: Revivre Axopower Mediolan - Sir Safety Conad Perugia

18:00 w Polsacie Sport i w TVP Sport oraz 20:35 w TVP1, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Polska - Łotwa
komentują: Mateusz Borek i Artur Wichniarek (w Polsacie Sport) oraz Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow (w TVP1 i TVP Sport)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:35 Polsat Sport Extra, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Holandia - Niemcy

20:35 Polsat Sport News, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Cypr - Belgia

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Słowenia - Macedonia Północna

20:35 Ipla, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Irlandia Północna - Białoruś

20:55 Ipla, Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - FC Cincinnati

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty

23:35 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 24 na 25 marca (z niedzieli na poniedziałek)

0:30 Polsat Sport, tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej

1:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR Unicable AnkaSat ANK 3 Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy marki AnkaSat...

149 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama