reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zwijany telewizor OLED od LG [wideo]

dodano: 2019-04-08 16:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: LG

LG Signature OLED TV R (zwijany telewizor) W ramach wyjątkowej współpracy łączącej światy technologii i projektowania przestrzennego, LG oraz Foster + Partners, renomowana firma zajmująca się projektowaniem i wzornictwem przemysłowym, połączyły siły, by podczas Milan Design Week zaprezentować unikalną instalację artystyczną, której głównym elementem jest telewizor LG Signature OLED TV R (model 65R9). 
 


LG Signature OLED TV R (zwijany telewizor)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe podejście do tworzenia produktów
Zaprezentowany na targach CES 2019 zwijany telewizor OLED TV firmy LG przyciąga uwagę i wyznacza nowe standardy w relacjach pomiędzy odbiornikiem telewizyjnym a przestrzenią, którą zajmuje. Jest to kolejny dowód niesłabnącego zaangażowania LG w projektowanie innowacyjnych rozwiązań. Motywem przewodnim instalacji zaprezentowanej podczas Milan Design Week jest nowe podejście do tworzenia produktów, czyli „wolność od ścian”, której przykładem jest zwijany telewizor OLED TV. Renomowana brytyjska firma Foster + Partners blisko współpracowała z LG podczas projektowania OLED TV, aby zadbać o jego zewnętrzną geometrię i wykończenie oraz konkretne mechanizmy wewnętrzne.
 

 
Wzajemne przenikanie się technologii i designu
Instalacja pod nazwą „Przekształcamy przestrzeń” (Redefining Space), której głównym elementem jest telewizor LG SIGNATURE OLED TV R, charakteryzuje się wysokim poziomem integracji przestrzennej. Jest to trójwymiarowa artystyczna interpretacja pokazująca, jak światło, technologia i design przenikają się nawzajem, tworząc nowe możliwości przestrzenne. Zwijany telewizor OLED TV pozwala zanurzyć się w świat wciągających obrazów i realistycznego dźwięku dzięki znakomitej technologii OLED firmy LG, zdumiewającemu kontrastowi i naturalnemu odwzorowaniu kolorów oraz systemowi audio Dolby Atmos.
 

Zwijany OLED R od LG centralnym elementem instalacji
Instalacja przedstawia zarówno mieszkanie, jak i galerię. Pokazuje, w jaki sposób futurystyczny telewizor LG może przekształcić przestrzeń domową, zmieniając się z wielkoekranowego kina domowego (tryb Full View) w dzieło sztuki ukryte w podstawie ze szczotkowanego aluminium (tryb Zero View). Światło prześwitujące z przypominających okna wycięć w ścianach instalacji naśladuje sposób, w jaki światło słoneczne zmienia swój kąt padania i intensywność w ciągu dnia, co przypomina o upływie czasu. Technologia LG dostosowuje się do tempa życia: telewizor rozwija się, gdy jest jasno i głośno, i zwija, gdy światło i dźwięki znikają.

Odwiedzający tegoroczny Milan Design Week będą mogli zobaczyć jedyny w swoim rodzaju telewizor LG w ramach instalacji „Przekształcamy przestrzeń” (Redefining Space), w dniach 9–14 kwietnia w Superstudio Piů w Mediolanie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...