reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat News wzmacnia pasmo publicystyczne

dodano: 2019-04-24 17:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Punkt widzenia Polsat News Od 23 kwietnia na antenie m.in. nowy program „Punkt widzenia”. Polsat News uatrakcyjnia swoją ofertę. Widzowie otrzymają pełny obraz opinii polityków, zarówno przedstawicieli partii rządzącej, jak i opozycji, a także ugrupowań będących poza polskim parlamentem. Wśród gości nie zabraknie również ekspertów i publicystów.

Punkt widzenia Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początek o godz. 18:00 nowość - „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Program będzie podzielony na dwie części, w których zobaczymy od jednego do trzech gości. Emisja od poniedziałku do piątku.
 

- Punkt widzenia każdy z nas ma inny. Tak samo politycy. Już od wtorku, 23 kwietnia poznamy właśnie ich punkt widzenia na tematy bliskie każdemu z nas. Będą dyskusje, będą argumenty i na pewno nie zabraknie emocji. Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie osiemnastej tylko w Polsat News - zaprasza Grzegorz Jankowski, prowadzący program „Punkt widzenia”.

Zaraz po nim, o godz. 18:50 przegląd informacji z kraju i ze świata w głównym wydaniu „Wydarzeń”, a następnie „Wydarzenia i Opinie”, które prowadzą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki. O godz. 20:00 bez zmian na antenie Polsat News - „Polityka na ostro”, której gospodarzem pozostaje Agnieszka Gozdyra.
 

- Bardzo się cieszę, że będę teraz codziennie spotykać się z widzami Polsat News. Prowadzenie co wieczór publicystycznego programu w prime time to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Zapewniam, że nasi widzowie mogą liczyć na konkretną dyskusję, bezkompromisowe pytania i obecność ciekawych gości z każdej strony politycznej barykady - mówi Agnieszka Gozdyra, prowadząca „Politykę na ostro”.

Widzowie będą mieli możliwość śledzenia opinii wszystkich stron sceny politycznej. Programy prowadzone są przez najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy Polsat News.

Również od 23 kwietnia wieczorny program „Obraz dnia” oprócz „Sportowego Obrazu Dnia” i prognozy pogody zostanie wzbogacony o „Biznesowy Obraz Dnia”, dzięki czemu widzowie uzyskają pełne kompendium wiedzy o mijającym dniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...