reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SportItalia uruchomi nowe kanały [wideo]

dodano: 2019-05-17 23:28 | aktualizacja: 2019-05-18 18:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: digital-news.it

Sportitalia-SI-nowe-kanaly-360px.jpg Włoska stacja sportowa SportItalia planuje uruchomienie nowych kanałów sportowych. Od lipca będą nadawane z włoskich nadajników DVB-T via HbbTV łącznie 4 nowe kanały - SI HD, SI Solo Calcio, SI Motori i SI Live24. 

Sportitalia-SI-nowe-kanaly-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SI HD będzie głównym kanałem SportItalia, SI Solo Calcio skoncentruje się na piłce nożnej, SI Motori na motoryzacji i SI Live24 na nowościach.
Prawdopodobnie 6 lipca włoscy widzowie znajdą na kanale 60 w naziemnej telewizji DTT niespodziankę, bo będą mogli uzyskać dostęp do programów 4 kanałów tematycznych: Sportitalia HD, SI Solo Calcio, SI Motori i SI Live24.

W pierwszej fazie kanały te będą nadawane tylko włoskich nadajników DVB-T via HbbTV. Calcio, Motori i Live24 będą dostępne za pośrednictwem czerwonego przycisku w aplikacji HbbTV. W przyszłości kanały mają pojawić się również na platformie satelitarnej TivúSat.

SportItalia zostanie zaprezentowana publiczności w nowej oprawie. Zmieni się m.in. logo, które zostanie nieznacznie zmodyfikowane. W przyszłym roku zostanie uruchomiony kolejny kanał, która będzie nadawany w jakości 4K  - program będzie nadawany równolegle emitowana z kanałem głównym. Na początek znowu w HbbTV, a potem dopiero pojawi się na satelicie Eutelsat Hot Bird na pozycji 13°E.

Operator SportItalia planuje rozszerzyć program na inne sporty i przede wszystkim zainwestować więcej w motoryzację. Rozważany jest zakup praw do emisji włoska ligi piłkarskiej Serie B lub francuskiej Ligue 1.

Wszystkie stacje Sportitalia będą dostarczane bezpłatnie.


Źródło: digital-news.it

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

129 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

349 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

449 zł Więcej...
reklama