reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

MyTVplus z Drezna trafi na Astrę

dodano: 2019-11-15 21:25 | aktualizacja: 2019-11-16 20:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: infosat.de/mytvplus.de/Bild

myTVplus logo 360px.jpg Lokalny kanał telewizyjny MyTVplus z Drezna chce nadawać swój program ze wschodnich Niemiec, oprócz sieci kablowych i w Internecie, także transmisji za pośrednictwem satelity Astra 19,2°E. Takie informacje na swojej stronie internetowej podały Bild i Infosat. Na razie wystąpiono o stosowną licencję satelitarną do regulatora medialnego. 

MyTVplus/satkurier.pl
MyTVplus zasieg Niemcy 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MyTVplus planuje nadawanie z satelity od 2020 r.

Producent MyTVplus, Andreas Pippart potwierdził, że od 2020 r. kanał będzie rozpowszechniany za pośrednictwem satelity Astra. Jednak zgodnie z aktualnymi informacjami ze stacji z regionalnej Saksonii wynika, że na razie nie potwierdzono szczegółów co do daty i parametrów technicznych transmisji satelitarnej. Ciekawe czy kanał myTVplus będzie w wersji niekodowanej (FTA), ale należy podejrzewać, że tak się stanie, bo inaczej nie miałoby to większego sensu.

Kanał MyTVplus jest już nadawany w wielu cyfrowych sieciach kablowych przez Vodafone i Tele Columbus (PŸUR), m.in w Görlitz przy granicy z Polską, w Bautzen, Lipsku, Chemnitz i Zwickau. Do tego dochodzi emisja w Internecie i jako aplikacja na wszystkie urządzenia mobilne. MyTVplus jest nadawany w kablu od lutego 2015 r., takich jak Tele Columbus czy Kabel Deutschland. Jak podkreśla nadawca dystrybucja przez satelitę nie jest na razie zapewniana ze względu na regionalność Saksonii. 

Telewizja MyTVplus ma siedzibę w Dreźnie w Elbepark. Studio znajduje się na 1. piętrze obok... lodziarni Dolce Vita. 

Program myTVplus można odbierać przez całą dobę (24h) za pośrednictwem istniejących kanałów dystrybucji. Ponadto aplikacja MyTVplus jest dostępna za darmo w Google Play Store i Apple Store.

Strona domowa stacji MyTVplus - www.mytvplus.de

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama