reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Piątkowe wieczory pełne przygód z TNT

dodano: 2019-11-29 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

TNT Stacja TNT przygotowała specjalną propozycję dla fanów kina pełnego scen walki, pościgów oraz efektów specjalnych. W kanale zagoszczą takie gwiazdy, jak Dwayne Johnson, Kevin Costner czy Morgan Freeman. „Przygodowe piątki” można będzie oglądać od piątku, 6 grudnia br. Będą to takie produkcje jak „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Gniew tytanów” i „ Podróż na Tajemniczą Wyspę”. Ponadto w grudniu br. kanał pokaże specjalne pasma filmowe, cykl „Wielkie kino” i trzeci sezon serialu „4 Blocks”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadczasowa historia „Przyczajony tygrys, ukryty smok” (emisja w piątek, 6 grudnia br o godzinie 21:00) otworzy grudniowy cykl „Przygodowe piątki”. Filmowe arcydzieło reżysera Anga Lee to opowieść o zbuntowanej młodej kobiecie Yu Shu Lien (w tej roli Michelle Yeoh), która potajemnie zgłębia arkana starożytnych sztuk walki. Kiedy w jej ręce trafia czterystuletni miecz legendarnego mistrza Li Mu Bai, dziewczyna poznaje swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwięzionym przez Turków podczas wypraw krzyżowych Robinowi z Locksley (Kevin Costner) oraz Azeemowi (Morgan Freeman) udaje się zbiec z powrotem do Anglii. Kiedy tytułowy bohater kultowego filmu „Robin Hood: Książę złodziei” (emisja w piątek, 13 grudnia br o godzinie 21:00) dociera do posiadłości swojego ojca - szlachcica lojalnego wobec króla Ryszarda Lwie Serce - okazuje się, że ten nie żyje. Za jego śmierć odpowiedzialny jest brutalny Szeryf Nottingham (Alan Rickman). Wyjęty spod prawa obrońca uciśnionych, postanawia pomścić ojca, a także przywrócić prawowitego władcę na tron (więcej tutaj).

Perseusz (Sam Worthington) prowadzi spokojne życie jako rybak na wsi, opiekując się 10-letnim Heliusem. Minęło już dziesięć lat od jego heroicznej walki, która doprowadziła do poskromienia potwornego Krakena. Tymczasem między bogami i tytanami trwa walka o dominację. Osłabieni bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi gigantami i ich okrutnym przywódcą, Kronosem. Główny bohater „Gniewu tytanów” (emisja w piątek, 20 grudnia br o godzinie 21:00), półbóg, syn Zeusa nie może dłużej ignorować swojego powołania. Tylko on jest w stanie zapobiec rozpętaniu piekła na ziemi.

17-letni Sean Anderson (Josh Hutcherson) w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę” (emisja w piątek, 27 grudnia br o godzinie 21:00) otrzymuje zakodowany sygnał o niebezpieczeństwie z wyspy, która według wszelkich dostępnych mu danych nie powinna istnieć. Hank (Dwayne Johnson), nowy ojczym Seana, wiedząc, że nie odwiedzie go od zbadania sprawy, dołącza do nastolatka i wyrusza z nim na wyprawę na Południowy Pacyfik. Wraz z pilotem helikoptera oraz jego zadziorną córką, Kailani (Vanessa Hudgens), zaczynają poszukiwania, by uratować osamotnionego rozbitka Alexandra (Michael Caine).

Ponadto w grudniu br. stacja pokaże specjalne pasma filmowe (więcej tutaj), cykl „Wielkie kino” (więcej tutaj) i trzeci sezon serialu „4 Blocks” (więcej tutaj).
 
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...