reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piątkowe wieczory pełne przygód z TNT

dodano: 2019-11-29 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

TNT Stacja TNT przygotowała specjalną propozycję dla fanów kina pełnego scen walki, pościgów oraz efektów specjalnych. W kanale zagoszczą takie gwiazdy, jak Dwayne Johnson, Kevin Costner czy Morgan Freeman. „Przygodowe piątki” można będzie oglądać od piątku, 6 grudnia br. Będą to takie produkcje jak „Przyczajony tygrys, ukryty smok”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Gniew tytanów” i „ Podróż na Tajemniczą Wyspę”. Ponadto w grudniu br. kanał pokaże specjalne pasma filmowe, cykl „Wielkie kino” i trzeci sezon serialu „4 Blocks”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadczasowa historia „Przyczajony tygrys, ukryty smok” (emisja w piątek, 6 grudnia br o godzinie 21:00) otworzy grudniowy cykl „Przygodowe piątki”. Filmowe arcydzieło reżysera Anga Lee to opowieść o zbuntowanej młodej kobiecie Yu Shu Lien (w tej roli Michelle Yeoh), która potajemnie zgłębia arkana starożytnych sztuk walki. Kiedy w jej ręce trafia czterystuletni miecz legendarnego mistrza Li Mu Bai, dziewczyna poznaje swoje prawdziwe przeznaczenie.

Uwięzionym przez Turków podczas wypraw krzyżowych Robinowi z Locksley (Kevin Costner) oraz Azeemowi (Morgan Freeman) udaje się zbiec z powrotem do Anglii. Kiedy tytułowy bohater kultowego filmu „Robin Hood: Książę złodziei” (emisja w piątek, 13 grudnia br o godzinie 21:00) dociera do posiadłości swojego ojca - szlachcica lojalnego wobec króla Ryszarda Lwie Serce - okazuje się, że ten nie żyje. Za jego śmierć odpowiedzialny jest brutalny Szeryf Nottingham (Alan Rickman). Wyjęty spod prawa obrońca uciśnionych, postanawia pomścić ojca, a także przywrócić prawowitego władcę na tron (więcej tutaj).

Perseusz (Sam Worthington) prowadzi spokojne życie jako rybak na wsi, opiekując się 10-letnim Heliusem. Minęło już dziesięć lat od jego heroicznej walki, która doprowadziła do poskromienia potwornego Krakena. Tymczasem między bogami i tytanami trwa walka o dominację. Osłabieni bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi gigantami i ich okrutnym przywódcą, Kronosem. Główny bohater „Gniewu tytanów” (emisja w piątek, 20 grudnia br o godzinie 21:00), półbóg, syn Zeusa nie może dłużej ignorować swojego powołania. Tylko on jest w stanie zapobiec rozpętaniu piekła na ziemi.

17-letni Sean Anderson (Josh Hutcherson) w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę” (emisja w piątek, 27 grudnia br o godzinie 21:00) otrzymuje zakodowany sygnał o niebezpieczeństwie z wyspy, która według wszelkich dostępnych mu danych nie powinna istnieć. Hank (Dwayne Johnson), nowy ojczym Seana, wiedząc, że nie odwiedzie go od zbadania sprawy, dołącza do nastolatka i wyrusza z nim na wyprawę na Południowy Pacyfik. Wraz z pilotem helikoptera oraz jego zadziorną córką, Kailani (Vanessa Hudgens), zaczynają poszukiwania, by uratować osamotnionego rozbitka Alexandra (Michael Caine).

Ponadto w grudniu br. stacja pokaże specjalne pasma filmowe (więcej tutaj), cykl „Wielkie kino” (więcej tutaj) i trzeci sezon serialu „4 Blocks” (więcej tutaj).
 
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV
Luis Guzmán i Vanessa Hudgens w filmie „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, foto: WBITV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...